مزایای خرید کانکس ویلایی

 انواع کانکس خدمات شهری

این نوع سازه برای ارائه خدمات به شهروندان و یا مراجعه کنندگان در یک مجموعه بکار می رود و دارای تقسیم بندی و دسته بندی در انواع مختلف با امکانات متفاوتی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به کانکس فروشگاهی ، فست فود ، گیت حراستی ، کانکس عابر بانک ، ایستگاه اتوبوس ، ایستگاه دوچرخه ، کافی شاپ سیار و اینگونه سازه ها اشاره کرد. این نوع کانکس ها دارای شرایط و امکانات و ابعاد مختلفی نسبت به یکدیگر می باشند اما نکته مشترک همه آنها شاید این باشد که برای استفاده در مکان های عمومی و فضای شهری طراحی و تولید شده اند. خرید کانکس خدمات شهری بیشتر توسط شهرداری ها یا مجموعه های توریستی صورت می پذیرد و افراد شخصی کمتر به سراغ آن می روند. چرا که کاربری عمومی دارد.

انواع کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یا همان کانکس کارگری برای استفاده در پروژه های عمرانی و کارگاه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و برای قرارگیری پرسنل و کارگران و یا نیروهایی که شب در محل کارگاه می خوابند کاربرد دارد. کانکس کارگری معمولا از ساده ترین نوع سازه های پیش ساخته می باشد و به صورت سالن خالی می باشد که در آن معمولا میز و صندلی برای غذاخوری و یا تخت خواب برای استراحت شبانه قرار می گیرد. از لحاظ قیمت نیز ایین نوع سازه از ارزان ترین نوع سازه های پیش ساخته می باشد. زیرا پس از پایان پروژه که معمولا چندماه می باشد نیاز به این نوع سازه به اتمام می رسد.

انواع کانکس سفارشی

در کانکس سفارشی مشتری محترم بصورت سفارشی مشخصات، اندازه و کیفیت موارد مصرفی را انتخاب می کند و شرکت کانکس کهن بصورت اختصاصی به روی آن کار می کند. این نوع کانکس اکثرا بصورت پیش ساخته نمی باشد و بیشتر در موارد لوکس، فروشگاهی و صنعتی از آن ها استفاده می شود.

در این محتوا قصد داریم شما را با قیمت انواع کانکس مامیس کانکس آشنا کنیم و راجب هر کدام توضیحاتی ارائه دهیم، در ابتدا باید به شما عرض کنیم با توجه به به اینکه قیمت های محصولات کانکس در بازار دچار تغییرات زیادی هستند ممکن است قیمت انواع کانکس درج شده در این صفحه کمی تغییر کرده باشد.

همچنین قابل ذکر است که با توجه به گستردگی تنوع کانکس ها نمی‌توان یک لیست قیمت کانکس کلی برای همه و یا برای هر متر مربع در نظر گرفت باید طبق نیاز مشتری سنجیده و بر آورد هزینه شود.
یک نکته مهم اینجا وجود دارد که باید به آن دقت کنید، با توجه به این مورد که کانکس ها محصولات انعطاف پذیری هستند و شرکت تولیدی مامیس با توجه به نیاز های مشتری می‌تواند به محصولات خود امکانات بیشتری اضافه نماید و هر کدام از این آپشن های جدید در قیمت نهایی کانکس ها تاثیر گذار هستند، در نتیجه تمامی قیمت های موجود در این صفحه برای محصولات اولیه در نظر گرفته شده است. قیمت انواع کانکس با توجه به موارد زیر متغییر است؛

  1. مواد اولیه
  2. نوع کانکس
  3. اندازه و ابعاد
  4. خواسته ها و نیاز مشتری
  5. مدت زمان تحویل
  6. ساخت و ارسال یا ساخت در محل
  7. و…

0 دیدگاه دربارهٔ «مزایای خرید کانکس ویلایی»

دیدگاهتان را بنویسید