معرفی ۶۰ سبک دکوراسیون داخلی

دراین پکیج ما سعی کردیم مواردی که در بازار کار طراحی داخلی مورد نیاز کارآموزان عزیز است بگنجانیم تا پس از پایان این دوره بتوانند به خوبی از عهده سفارشات کاری برآیند . همچنین فارغ التحصیلان این رشته میتوانند با راهاندازی یک سایت، فعالیت در چند شبکه اجتماعی، تهیه چند طرح و ارائه مشاوره آنلاین، درآمدهای جانبی خوبی بدست آورند .

چطور بدون داشتن نمونه کار عملی میتوانند به شما اعتماد کنند؟ دراین دوره مطالب کلاس منطبق با استانداردهای فنی حرفه ای و بدون کار با نرم افزار طبق سرفصل های زیر ارائه می گردد و درپایان دوره کارآموزان محترم به آزمون فنی حرفه ای معرفی می گردند و پس ازقبولی درآزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهینامه طراحی داخلی می گردند . اگر شما معمار یا طراح هستید، و یا علاقه مند به طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود با اسکیس هستید، می توانید در دوره های آموزشی آرکا طرح شرکت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده کامل دروس به دفترچه راهنمای رشته معماری محیط داخلی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایید. برای درک بهتر این تفاوت میتوانید به بخش بعدی که مشاغل هر دو رشته معرفیشدهاند را مطالعه نمایید. سرفصل دروسی که هر یک از این آموزشگاهها به هنرجویان ارائه میدهند با یکدیگر متفاوت است؛ اما بهطورکلی شما میتوانید در مورد سبکهای معماری، نرمافزارهای موردنیاز برای معماری، کاربرد رنگ و نور، طراحی نما و دکوراسیون هر یک از فضاهای مختلف آموزش ببینید. در این مقاله به طور تخصصی به این رشته پرداخته ایم و هر چیزی که برای ورود به این رشته لازم دارید را شرح داده ایم.

از طریق آموزش اسکیس می توان طراحی و برنامه ریزی های لازم برای فضاهای داخلی خانه در زمانی کوتاه ارائه نمود. برای موفقیت به عنوان یک طراح داخلی باید از یک درک و تفکر خلاق برخوردار باشید و در کنار آن با یک آموزش طراحی داخلی صحیح واصولی ، دانش لازم را در رابطه با عناصر و اصول مهم در طراحی کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید