0 تا 100 رشته طراحی دکوراسیون داخلی (هرچیزی که باید بدونید) – ویرگول

از درسهای مهم این رشته هستند. روند دکوراسیون داخلی شامل توجه دقیق و هماهنگ هر یک از عناصر تزئینی در داخل فضای مورد نظر محسوب می شود. کیوسکدیا به این ارزش ها باور دارد و از هر چالشی برای برآورده کردن نیاز شما استقبال مینماید تا اطمینان حاصل کند که مخاطبانش میتوانند توانایی بالقوه خودشان رو پرورش دهند و اهداف شان را برآورده نمایند و شانس زندگی و موفقیت در کار و تخصص حرفه ای و مورد علاقه برای همه امکان پذیر باشد. مثلا یک دفتری که در شمال تهران کار طراحی دکوراسیون داخلی را بر عهده دارد ، با دفتری که در یک شهر کوچک مشغول به فعالیت است ، میزان درآمد ش زمین تا آسمان فرق دارد .در واقع با این تفاوتهای عمده آمار درستی از میزان در آمد یک طراح در دسترس نیست .

شرکت در دوره های مجتمع فنی ایران نیز همچون مدرسه اینورس رایگان نیست اما در قبال آموزش جامع و کامل آنان در دوره مجازی دکوراسیون داخلی، مبلغ پرداختی بسیار مقرون به صرفه است. بسیاری از طراحان داخلی برای شروع کار حرفه ای خود، به صورت رایگان اقدام به فعالیت می کنند. اما پس از مدتی فعالیت و کسب تجربه در این مهارت ، می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته استفاده کنید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی نمایید. همچنین شما میتوانید به صورت مستقل یا پروژه ای با شرکت های طراحی کار کنید.

چشم انداز ما ساده است، در یک جمله: بالا بردن مهارت و توانمندسازی همه جانبه برای کسانی که میخواهند در حرفه و کار تخصصی خود بهترین باشند و بدرخشند. دوره جامع دیزاینر لیدی با 13 فصل آموزشی تنها دوره جامع دکوراسیون داخلی در ایران هست که مطالب و سرفصل ها بر پایه نیاز های دانشجو و بازار هدف تنظیم و تدریس شده.ما در این مجموعه دکوراسیون داخلی رو از پایه به کسانی آموزش میدیم که هیچگونه تجربه و پیش زمینه ایی در این حرفه ندارند.سرفصل ها عبارتند از…

رقابت شغلی دراین رشته زیاد است و کسانی دراین بازار درجایگاه بالاتری نسبت به رقیبان خود قرارمی گیرند ؛ که از آموزش قوی بهره برده و از تخصص و مهارت کافی دراین زمینه برخوردارباشند. صنعت طراحی داخلی از درآمدبسیارخوبی برخوردار است.در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازید. برای این هدف، کیوسکدیا بهترین اساتید و متخصصان را با هدف بالا بردن سطح توانایی ودانش شما عزیزان در دنیای حرفه ای کار، در کنار هم جمع نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید