مدرک فنی و حرفه ای

همچنین موسسات آموزشی ایرانی معتبر که البته برای حضور در دوره های مجازی دکوراسیون داخلی آن ها باید دست به جیب شوید، در انتهای این فهرست معرفی شده اند. این سایت ارائه دهنده بروز ترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشد و برای افرادی که دنبال کننده مد و سبک جدید دکوراسیون داخلی هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. در این بسته ها در ابتدا مفاد آموزشی مورد نیاز تدریس می شود و سپس هنرجو را برای امتحان های تئوری و عملی آماده می سازد.

هنرجو با گذراندن دوره آموزش طراحی داخلی می تواند کیفیت زندگی و فضایی که در آن زندگی میکند را ارتقا دهد. در اسکیل شیر (Skillshare) کلاس های رایگان خودآموز ارائه می شود که به شما درس هایی با سرفصل های دکوراسیون داخلی، چیدمان یک قطعه مرکزی، تعادل پالت رنگ و موارد دیگر را آموزش می دهد و به این ترتیب شما را با اصول طراحی داخلی آشنا می کند. ام آی تی (MIT) پورتال های خود را به روی دانشجویان آنلاین باز کرده است و اگر می خواهید مفاهیم اصلی طراحی خود را تقویت کنید، دوره مقدماتی رایگان آن ها در مورد اصول طراحی، یک نقطه شروع عالی است.

یودمی (Udemy) یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که فرصت هایی را برای یادگیری تکنیک های اساسی طراحی داخلی در سطح بنیادی و همچنین کار با سبک های طراحی در سطح حرفه ای ارائه می دهد. شما در این سایت میتوانید طرح هایی به سبک معاصر پیدا کنید که ناشی از ایده های ذهنی طراحی به نام ویلی تیلور می باشد. همچنین می توانید با دیگر افرادی که درباره طرح های شما بازخورد می دهند تعامل کنید. طراحی داخلی حرفهای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.

شما جنبه های برنامه ریزی پروژه و ارتباط با مشتری، اصول مختلف طراحی از جمله رنگ، تعادل، هماهنگی، استفاده از فضا و سایر عواملی را که یک طراح هنگام کار در یک فضا در نظر می گیرد، یاد خواهید گرفت. دوره آموزش طراحی داخلی مناسب افرادی است که تمایل به سطح ظاهری فضا با پشتوانه طراحی فضا و نیز تفکر به مسائل زیر ساختی موارد دارند .به عنوان مثال انتخاب کفپوش از طرف طراح داخلی حاصل تفکر درباره قوانین موجود و مبحث کاربردی متریال و خاصیت های فیزیکی آن است .و یک معمار داخلی مسول طراحی خود فضا است .

دیدگاهتان را بنویسید