مدرک فنی و حرفه ای

علم طراحی و چیدمان داخلی منزل به ما این امکان را میدهد تا تمام وسایل در دکوراسیون داخلی را در بهترین جای ممکن استفاده کنیم و فضاها را به بهترین شکل ممکن تزئین نماییم. هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند.

هرجا یک قفسه خالی یا یک نقطه نمایشی خالی دارید که نیاز به تزئین دارد، چند کتاب بزرگ گزینه های بی انتهایی برای دکور مثل یک طراح داخلی حرفه ای در اختیار شما می گذارد. پس عقیده دارم اگر گوشه ای خالی برای قرار دادن گیاه زنده و سرسبز دارید باید از این فرصت استفاده کنید. پلاستیک شفاف و شیشه را ترکیب کنید تا از دو جنس تکنولوژی پیشرفته و قدیمی استفاده کرده باشید.

برای اینکه طرح خیلی خاص و منحصر به فرد شود، مهندس طراح باید از خلاقیت و ذوق هنری خود بهره بگیرد. منطق آن ساده است : همیشه بین رنگ های نمونه و رنگ روی دیوار تفاوت وجود دارد پس وقتی رنگ محبوب خود در دنیای واقعی را پیدا می کنید دلیلی ندارد مدام از آن استفاده نکنید. هر طراح داخلی قوانین دکوراسیون داخلی مخصوص به خود را دارد. در بعضی از کلاس های برای آموزش قوانین دکوراسیون داخلی به شما می گویند که قرار دادن یک گیاه یا گلدان در گوشه ای خالی کاری غیرقابل قبول است، عقیده دارند که خالی ماندن گوشه ای از خانه نتیجه چیدمان منزل بد یا اشتباه در طراحی پلان است.

مدرک کلاس معماری، کلاس طراحی دکوراسیون داخلی، آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این شادابی و سرزندگی منجر به ایجاد سبک خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی می شود که با نام “boho-chic” شناخته می شود . شاید بتوان گفت طراحی دکوراسیون داخلی یکی از پرطرفدارترین رشته ها برای ورود به دانشگاه است .

دیدگاهتان را بنویسید