مدرک فنی و حرفه ای

باید بدانید رشته طراحی دکوراسیون داخلی در بازار ایران با اینکه رقبای بسیاری دارد اما هنوز هم میتوان با داشتن چند مهارت خوب در این رشته و داشتن مهارتهای ارتباط با مشتری، درآمد خوبی را از این رشته کسب کرد. البته برای به حداکثر رساندن زیبایی در این سبک میتوان از طناب ها ، صدف ها ، تخته پاره ها ی دریایی و تصویر های دریایی استفاده کرد . طراحی داخلی یک رشته جذاب است و به افراد حرفه ای که در این صنعت مشغول کار هستند اجازه می دهد، مهارت های خلاقانه خود را در هنگام طراحی فضاهای کاربردی ارائه دهند.

قبلا راجع به این سوال که طراح دکوراسیون داخلی کیست توضیحاتی دادیم اما اینجا هم یک بار دیگر به شما راجع به آن توضیح میدهیم . پیش بینی می شود که فرصتهای شغلی طراحان داخلی از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۸، حدود ۴ درصد افزایش یابد. بازدید از مرحله ی نهایی پروژه به منظور اطمینان یافتن از رضایت مشتری که البته بعد از چندین سال سابقه کار طراحان دکوراسیون داخلی افراد دیگری را استخدام کرده و خود تنها بر روند کار نظارت دارند . این افراد در حال حاضر جای طراحان را در بازار اشغال کرده اند.

مثلا باید به آنها یاداوری کنید که جای کتابخانه در فضایی که برای میز ناهارخوری در نظر گرفتید، نیست. مجری طراحی (هنرجو) باید اطلاعات را جمعآوری کند. هر تصمیمی که در زندگیتان میگیرید ممکن است سرنوشت شما را دگرگون کند. اما برای اینکه به کار شما اطمینان پیدا کند باید به او اطمینان دهید که او در انتها از پروژه راضی خواهد بود. برای اینکه مشتری به شخص شما اعتماد داشته باشد، باید مهارتهای ارتباطی خود را بالا ببرید. یک خانم خانهدار ، یک کارگر چوببری، یک دانشجو در رشتهای غیر طراحی دکوراسیون داخلی یا هر شخص دیگری که به چیدمان و ست کردن وسایل منزل و رنگهای آنها علاقه داشته باشد میتواند یک دکوراتور داخلی باشد و حتی با کمی تبلیغات و داشتن چند نمونه کار می تواند درآمد قابلقبولی از این کار داشته باشد.

دکوراتور داخلی هر شخص با هر تحصیلات یا حتی بدون تحصیلات مرتبط هم میتواند باشد . بازار کار طراح دکوراسیون داخلی در کشور ایران چگونه است؟ طراح دکوراسیون داخلی چه کسی است؟ دکوراتور داخلی چه کسی است؟ طراح دکوراسیون داخلی کسی است که دروس دانشگاهی این رشته را گذرانده یا مدرکی معتبر از یک آموزشگاه معتبر درسافت کرده است و از نظر علمی صلاحیت انجام و طراحی داخلی را به صورت عملی دارد. از آنجاییکه دو مقوله کیفیت فضایی و حس مکان در عملکرد روحی و زندگی هر فرد، بسیار مهم و تاثیر گذار است، طراحی داخلی و چیدمان عناصر مختلف در یک فضا باید با توجه به اصول روانشناسی محیط به وجود آید.

دیدگاهتان را بنویسید