قوانین دکوراسیون داخلی ، اصول معماری داخلی

به علاوه رنگ زدن دیوارها با رنگی عمیق و خنثی که پس می رود، به همراه وسایل رنگ روشن که پیشرفت می کند، نوعی بازی داخلی از عمق می سازد که می تواند اتاق را حتی بزرگ تر هم نشان بدهد. موضوعاتی مانند مینیمالیسم، طراحی نور و چیدمان، استفاده از رنگ و موضوعاتی پیشرفته تر را در یودمی آموزش می بینید. استفاده از نقش و نگارها و عناصر اضافی در این سبک به حداقل میرسد و کلا رنگها با توناژ بسیار ملایم و در یک یا دو رنگ مورد استفاده قرار می گیرند . کلاس طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در ابتدای امر، یک حرکت صنعتی بوده، زیرا مد نظرش نوعی سازه از جنس فلز یدون ایجاد حسی در فضا بوده است.

همین مسئله باعث شده فضای کاری مطلوبی در این راستا برای معماران ایجاد شود. یک معمار اگرچه به اصول مختلف معماری می­تواند آشنایی داشته باشد ولی برای اینکه در کار خود به جایگاه مطلوبی برسد، باید روی یک حوزه کاری به صورت تخصصی تمرکز کند. البته مواردی دیده میشود که برخی از افراد بدون داشتن مدرک و تخصص اقدام به طراحی داخلی نیز می­ کنند ولی انجام چنین کاری الزاما خروجی خوبی به همراه ندارد. سایت دیگری که میتواند راهنمای خوبی برای دکوراسیون کردن فضای داخلی و دریافت مطالب آموزشی و کاربردی باشد، سایت اسکیل شر است.

معماری علم بسیار پیچیده­ ای محسوب میشود که با هنر ادغام شده است و فردی که می­ خواهد در این عرصه فعالیت کند، علاوه بر دانش کافی باید خلاقیت و ذوق هنری نیز داشته باشد. طراحان داخلی حرفه ای باید به مسائل مورد نظر مشتریان خودتوجه داشته باشند،این مسائل شامل توجه به فضاو ساختار، بودجه و محدودیت های زمانی می باشد.

سبک های بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام نظر افراد متفاوت را جلب می کند. مقالات و مطالبی در داخل این سایت وجود دارد که رهگشای بسیاری از ابهامات در دکوراسیون داخلی است. شایان ذکر است بخش نهایی پودمان دکوراسیون داخلی یک پرتفولیو حرفه ای از تمام پروژه های پودمان و یک پایان نامه برای هر دانشجو در نظر گرفته شده و پشتیبانی با استاد دوره برای هر دانشجو میباشد. این رشته فقط در دانشگاههای خاصی ارائه می شود و 114 واحد دروس اختصاصی ،21 واحد دروس عمومی و 14 واحد اصلی به همراه پایان نامه را باید بگذرانید تا مدرک آکادمیک این رشته را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید