قوانین دکوراسیون داخلی ، اصول معماری داخلی

پلاستیک شفاف و شیشه را ترکیب کنید تا از دو جنس تکنولوژی پیشرفته و قدیمی استفاده کرده باشید. مطمئن شوید که هر وسیله ای که به نمایش می گذارید پرمعنی و تاثیرگذار باشد، نه یک وسیله غیرمحبوبتان که فقط برای ایجاد گالری فضا را اشغال کرده. این فرم و رنگ اثر روان شناختی خواهد داشت، در واقع با استفاده درست از رنگ و فرم می توانیم نتایج بسیار مثبتی را در چیدمان بدست آوریم. علاوه بر کتاب های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه تصاویر از طراحیهای مختلف میتواند بسیار مفید واقع شود. مطالب مربوط به روشنایی و نورپردازی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیک های عملی نورپردازی برای سبک های مختلف معماری است.

در فضاهایی که این سبک طراحی حاکم است ، به جنبه های کاربردی فضا ، چشم نواز بودن و زیبایی آن توجه ویژه ای می شود به گونه ای که این سبک را از سایرین متمایز می سازد . در این سبک دیوارها هم جزء مهمی از طراحی به حساب میآید و با نقش و نگارهایی مانند گچبری یا کاغذ دیواری به شکل بسیار برجستهای در طراحی مد نظر قرار گرفته میشودند. این کار باعث می شود در صورت خاموش بودن تلویزیون هم این دیوار نقطه کانونی جذابی باشد. اگر به دنبال فضایی مدرن هستید، دیوار رسانه ای خود که شامل تلویزیون یا دیگر توده های مکانیکی می شود را تبدیل به یک دیوار نمایشی بکنید.

در این دوره آموزش معماری و آموزش دکوراسیون داخلی درس های تحقیقی کار گاهی و نرم افزاری ما را در امر چیدمان حمایت میکند. حال که تا اینجا نکات بیشتری در خصوص طراحی داخلی و دوره آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی جامع مطالعه کردید، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه یک مرجع مطمئن برای آموزش این امر را بیابیم.

برای خرید کتاب آموزش اسکیس طراحی داخلی کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. من از رنگ سفید مخصوص خودم در دو تصویر زیر استفاده کردم. آیا تابلویی که در تصویر زیر می بینید برای این دیوار زیادی کوچک نیست؟ منطق آن ساده است : همیشه بین رنگ های نمونه و رنگ روی دیوار تفاوت وجود دارد پس وقتی رنگ محبوب خود در دنیای واقعی را پیدا می کنید دلیلی ندارد مدام از آن استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید