دکوراسیون منزل کوچک: 12 دیزاین خانه های کوچک 

این سبک در سنتهای مختلف فرانسوی ، اسکاندیناوی ، توسکانی و انگلیسی ریشه دارد و فقط خصوصیات ظاهری آنها با هم متفاوت می باشد . هدف اصلی این بخش از دوره آموزش دکوراسیون داخلی سطح1، بررسی شیوه طراحی ویترینهای تجاری از بعدهای مختلف است. این دوره همانند دوره تخصصی سبک شناسی دکوراسیون داخلی، توسط اساتید دوره، برای اولینبار در کشور ارائه شده است. به همین دلیل موسسه آرت کانر اقدام به برگزاری دوره جامع فنگ شویی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل فنگ شویی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

معماری داخلی و دکوراسیون با مفهوم زیبایی رابطه ی مستقیم دارد و طراحان از اصول و قواعدی استفاده می کنند تا بتوانند، این رابطه را عمیق تر کنند. این سایت در سال 2016 توسط طراح داخلی shruthi راه اندازی شد و ایده هایی را ارائه می دهد که با استفاده از آن ها می توان طراحی دکوراسیون داخلی منزل را با سبک زیبا هندی تلفیق نمود.

این سبک به تمامی لوازم و مبلمان منزل جلوه ای رنگ و رو رفته و قدیمی می دهد تا از این طریق بتواند ملایمت بیشتری به ظاهر کلی دکوراسیون ببخشد . آهن یا فولاد، بتن نما و آجر کاری ناتمام را در ساختمان بکار می برد و برای کامل کردن ظاهر کار هنگام انتخاب مبلمان و تزئینات، از طرح های صنعتی آنتیک بهره می برد.

استفاده از نقش و نگارها و عناصر اضافی در این سبک به حداقل میرسد و کلا رنگها با توناژ بسیار ملایم و در یک یا دو رنگ مورد استفاده قرار می گیرند . علاوه بر آن حرکات خطوط ، تکرار آن و استفاده ی سخاوتمندانه از نور طبیعی خورشید ، فضای اینگونه سبک ها را پویا و زنده نگه می دارد. در این سبک به جای تزیینات داخلی با استفاده از عناصر موجود در طبیعت ساحلی و اقیانوس ها ، زیبایی خاصی را ارایه داده و یکسره یادآور خورشید و دریا می باشد . در یک مکان ، فضای داخلی کلاسیک ، بوسیله ی طرح های خاص و منحصر به فرد خود از دیگر سبک ها متمایز می شوند .

دیدگاهتان را بنویسید