دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی داخلی : انعکاس

اما تمامی این طرحها در مورد احترام به طبیعت با یکدیگر مشترک هستند. دپارتمان معماری، مجتمع آموزشی امیرکبیر، با در نظر گرفتن نیازهای بازار کار، درصدد تنظیم سرفصل های آموزشی کاربردی موردنیاز فراگیران در آمده است. بنابراین، در هنرهای تجسمی ، حجم ممکن است همیشه ملموس و مادی نباشد ، اما از نظر تصویری وجود دارد . در واقع ، فلویدآرت را می توان در تمام سطوح از قبیل: میز، پیشخوان آشپزخانه ، ظروف، بوم و چوب ، فلز ، سنگ و پارچه استفاده کرد.در این هنر، از رنگ های مایع آکریلیک برای ایجاد نقاشی های منحصر به فرد استفاده می شود و با مخلوط کردن رنگ های اکریلیک به روش های مختلف ، روش های خلاقانه بسیاری برای نقاشی به این روش وجود دارد.

در این سبک از ایده های صنعتی بسیار استقبال می شود . بر خلاف نظر عوام ، سبک آنتیک به معنای برپا کردن یک سمساری بزرگ در فضای خانه نیست ،بلکه بدین معناست که حتی اگر همه چیز قدیمی و آنتیک باشد ، بازهم جذابیت خاص خود را دارد . پارچه های طرح دار ،کاغذ های دیواری و طرح هایی که با شابلون ایجاد می شود در این فضاها بسیار محبوبیت دارند .

طراحی داخلی نقش بسیار بزرگی را در بهینه سازی فضای ساختمانهای تجاری و مسکونی ایفا میکنند و از این رو بسیار حائز اهمیت است. در این گونه فضاها ، اشیا کمتر به چشم خورده و از شلوغی زیاد پرهیز می شود . یکی دیگر از رشته های مهم و پرکاربرد در دکوراسیون و معماری چیدمان و سبک شناسی می باشد. این سبک آسیایی نیز مانند دیگر سبک های مشابه بر هماهنگی ، تعادل و توجه تاکید ویژه دارد . حرکت خطوط در این سبک از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

پودمان طراحی داخلی ساختمان در مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان ، با یک سیلابس جدید و به روز آماده آموزش ویژه و انحصاری برای دانشجویان میباشد. وسایلی که در این سبک دکوراسیون داخلی استفاده می شوند معمولا ارگانیک بوده و از جنس الیاف طبیعی و چوب می باشند . پارچه های کتانی نرم و لنین های فرانسوی با طرح های خاص و روان که در این سبک زیاد استفاده می شود ، اوج زیبایی در این سبک است . مطلب پیشنهادی : گرافیک محیطی در طراحی داخلی ، این شکل ها در خانه نماد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید