دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی داخلی : انعکاس

نکته بسیار مهم: همانطور که در بالا گفته شد رزومه شما رابطه مستقیمی با درآمد شما دارد. همچنین اصول بازاریابی و مشترییابی به واسطه طراحی دکوراسیون داخلی در این فضاها نیز مورد تحلیل و بررسی قرار میگیرد. مطمئن باشید او هم به شما همین حرفها را میزند که درآمد شما وابسته به رزومه شما و مهارتهای ارتباط با مشتری شما دارد، همچنین محل دفتر شما، بستن قرار دادهای دو طرفه، ارتباط و همکاری شما به هر نحوی با بخش های تجاری میتواند درآمدهای خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد. حتی در ابتدا به صورت رایگان و کارآموزی کار کنید تا بتوانید استعداد و خلاقیت خود را شکوفا کنید.

اما به دلیل مجبوبیت این شاخه از هنر در بین تمامی افراد و قشرهای مختلف جامعه، مراکزی شکل گرفتند تا دوره های آموزش طراحی داخلی را، به طور مستقل و جدا از دانشگاه ها برگزار شده و همه افراد بتوانند از آموزش های علمی در این زمینه بهره ببرند. تا حد امکان به فریلنسری که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، روی بیاورید و برای کشف استعدادتان در این رشته در زمانی که در حال تحصیل هستید، تا جایی که میتوانید پروژه بگیرید. پس حتما توجه کنید که در این رشته اولین اشتباه می تواند آخرین اشتباهتان باشد.

اما این یک اشتباه دیگر است. آیا اگر شما مدیر یک فروشگاه بزرگ بودید، شخصی مانند خودتان را برای طراحی دکوراسیون انتخاب میکردید؟ نکته: همیشه بیشترین خدمات و کمترین دستمزد را در اوایل کار پیشنهاد دهید. بیشترین موادی که در این سبک استفاده میشود شیشه، استیل و رنگهای سفید و نقرهای است.

شما در ابتدای کارتان باید سخت کار کنید. کسی که میخواهد در امر طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون حرفهای شود، باید نرم افزارهای مهمی از جمله اتوکد و تری دی مکس را هم فرا گیرد. اتوکد نرم افزاری است که جایگزین کاغذ و قلم معماران و طراحان داخلی شده، ولی این طراحی را با کیفیتی بالا به صورت سه بعدی و متنوع و گسترده ایجاد میکند. پیشنهاد شگفت انگیز ما در این قسمت پایانی این مقاله آموزشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی تصویرگران پویا اندیش است که البته در خلال متن هم به برخی امکانات آن از جمله دوره و کلاس آموزش اتوکد آنلاین و غیرحضوری و همچنین دوره آموزش تری دی مکس آنلاین اشاره شد.

دیدگاهتان را بنویسید