0 تا 100 رشته طراحی دکوراسیون داخلی (هرچیزی که باید بدونید)

بنابراین این دوره بسیار کاربردی در جهت تحقق اهداف سازمان است. پکیج آموزشی مجازی دکوراسیون داخلی با توجه به امکانات و نیازهای عموم دانشپذیران و طبق نظرسنجی به عمل آمده طراحی شده است، موسسه آموزش عالی فن پردازان همواره در تلاش است تا در جهت استانداردهای جهانی آموزشی گام بردارد.

هدف این دوره بالا بردن تخصص و توانایی دانشپذیران در آشنایی با مباحث دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی است. در این دوره ترسیم خطوط، احجام ساده و مرکب، آشنایی با پرسپکتیوهای یک، دو و سه نقطه ای، آموزش سیاه قلم و مداد رنگی و آب مرکب و آبرنگ و ماژیک و تکنیک های آن ها و همچنین روش های مختلف پرزنته کردن آموزش داده می شود.

این دوره برای افرادی که علاقه به دیزاین فضای داخلی دارند اما علاقه ای به یادگیری مسائل فنی معماری داخلی ندارند ، کاملا مناسب است. در دوره دکوراسیون داخلی ،محتوای آموزشی توسط اساتید تراز اول کشور بصورت آموزش تصویری تولید و در سامانه آموزش الکترونیک موسسه “LMS ” و یا پلتفرم آموزشی موسسه بنام ویدمی (سرویس اشتراک ویدیو آموزشی ) در سه نسخه اندروید و IOS و ویندوز عرضه می شود. لذا بسیاری از شرکت کنندگان این دوره خود دانش و یا تجربه کاری قبلی در حوزه دکوراسیون داخلی نداشته و با شرکت در دوره جامع دکوراسیون داخلی توانایی های مورد نیاز را کسب می نمایند .

اساتید موسسه آرمان با تجربه بالای خود، مباحث را به خوبی به هنرجویان تعلیم میدهند و در صورت وجود ابهام و یا اشکالی برای هنرجو، اقدام به رفع آن می نمایند. مزیت مهمی که شامل حال شرکت کنندگان دوره جامع دکوراسیون داخلی می شود، یادگیری مباحثی است که در دانشگاه به آن پرداخته نمی شود. یکی از مهم ترین مزیت های شرکت در دوره دکوراسیون داخلی آرمان ، آموزش توسط اساتید تراز اول کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید