بهترين “دکوراسیون اتاق خواب کوچک” 4 تا 15 متر

بهترين “دکوراسیون اتاق خواب کوچک” 4 تا 15 متر

یک خانم خانهدار ، یک کارگر چوببری، یک دانشجو در رشتهای غیر طراحی دکوراسیون داخلی یا هر شخص دیگری که به چیدمان و ست کردن وسایل منزل و رنگهای آنها علاقه داشته باشد میتواند یک دکوراتور داخلی باشد و حتی با کمی تبلیغات و داشتن چند نمونه کار می تواند درآمد قابلقبولی از این کار داشته باشد. برای اینکه مشتری به شخص شما اعتماد داشته باشد، باید مهارتهای ارتباطی خود را بالا ببرید. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

معمولاً به تمام اشیاء مادی در طبیعت که فضا را اشغال می کنندحجم گفته می شود. این افراد در حال حاضر جای طراحان را در بازار اشغال کرده اند. بازار کار طراح دکوراسیون داخلی در کشور ایران چگونه است؟ طراح دکوراسیون داخلی کسی است که دروس دانشگاهی این رشته را گذرانده یا مدرکی معتبر از یک آموزشگاه معتبر درسافت کرده است و از نظر علمی صلاحیت انجام و طراحی داخلی را به صورت عملی دارد. مثلا یک دفتر تزئینات که پارچه و کاغذ دیواری میفروشد، میتواند با داشتن کمی سلیقه و ذوق هنر به مشتریال خود بگوید من میتوانم دکور و چیدمان منزل شما را هم انجام دهم و اینگونه از این راه هم پول خوبی بدست آورد.

مشخص است که شما اگر در یک زمینه استعداد داشته باشید و در همان رشته تحصیل و کار کنید بسیار موفق خواهید بود. در این سبک معمولا پس زمینه ها ساده و روشن هستند و با رنگ هایی تیره ، پروفیل ها و طرح هایی که فضا را کلاسیک می سازد آمیخته شده اند .

آشنا می گردید این دوره مناسب افرادی می باشد که بصورت آکادمیک در حوزه معماری تحصیل نکرده اند ولی تمایل به کسب دانش و مهارت این حوزه را دارند شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره می توانند به فعالیت در زمینه دیزاین داخلی در فضاهای مسکونی و تجاری بپردازند. شرکت مهندسین مشاور طرح ماندگار شهر با هدف ارائه خدمات مهندسی از قبیل برنامه ریزی شهری. مدرسه معماری داخلی آرت کانر اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل چیدمان و سبک شناسی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید