روند طراحی و اجرای یک پروژه به چه صورت است؟

در این سایت برنامههای مناسب و زیر ساختهای قوی آموزشی وجود دارد که برای طراحان، دکوراتورها و افراد علاقمند به هنر بسیار کاربردی است(2). در ضمن پشتیبانی آنلاین نیز دارد که در آخر نتایج بینظیری را به وجود میآورد. افرادی که در این سایت عضو میشوند، میتوانند به کتابخانه تصویری لیندا و دورههای آموزشی آنلاین توسط کارشناسان، دسترسی پیدا کنند(2). کتابخانه آنلاین د اسپروس با بیش از 14 هزار محتوا به علاقمندان در حوزه طراحی کمک مینماید و راه حلهای جالبی را به آنان ارائه میدهد(3). آموزش دکوراسیون داخلی دوره طراحی داخلی با مدرک بین المللی. در همین راستا آموزشگاه پویا اندیش اقدام به برگزاری دوره های آموزش دکوراسیون داخلی در تهران کرده که می توانید اطلاعات آن را در ادامه مشاهده کنید.

در این سبک دکوراسیون ، فضای داخلی ساختمان ، چیزی فراتر از یک مکان قابل سکونت به شمار رفته و برای جلا بخشیدن به روح و پراکندن آرامش در فضا به کار گرفته می شود . یک دکوراتور از زمانی که پروژه را بر عهده میگیرد تا زمانی که آن را تحویل کار فرما یا مالک میدهد، به چیزی جز اجرا کردن و انجام پروژه طبق برنامه ریزیهای انجام شده فکر نمی کند و صرفا اجرای یک پروژه را بر عهده دارد. طراحان دکوراسیون یا دکوراتور های داخلی اولویت کارشان زیبایی شناسی است و مثل طراح داخلی نیازی به دانش و مهارت های آکادمیک ندارند.

طراحی داخلی حرفهای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است. این مجموعه با هدف توسعه و بکارگیری آموزش و ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت و هنر ایجاد گردیده است(2). طراحی داخلی یک رشته جذاب است و به افراد حرفه ای که در این صنعت مشغول کار هستند اجازه می دهد، مهارت های خلاقانه خود را در هنگام طراحی فضاهای کاربردی ارائه دهند. آن دسته از کارفرمایانی که پروژه خود را با تصور ارزان تر بودن، به دست افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای میسپارند، با مشکلات جدی در بحث طراحی داخلی و معماری داخلی مواجه خواهند شد.

این نکته را دست کم نگیرید که در طراحی خلاقیت و افراط یک مرز باریک دارد. این موسسه با ثبت نام به صورت آنلاین، در دورههای کسب مهارت طراحی داخلی، افراد را در طراحی و ارائه ایدههای نو به سطح بالا میرساند(1). افرادی که به این سایت مراجعه میکنند، میتوانند در بهتر ساختن فضای خود از مطالب این سایت ایدههای بدیع و نو دریافت کنند(3).

دیدگاهتان را بنویسید