دکوراسیون داخلی منزل: 70 تا از بهترین مدل های دیزاین خانه با عکس

مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره روشنایی و نورپردازی اماکن به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. موکت سراسری ثابت ، کف پوشهای صیقلی و کاشی و سرامیک و پارکت از نمونه های کفپوش اند. آیا دوست دارید کفپوشی صیقلی و سخت داشته باشید یا فرشی راحت و با پرز بلند و قطور؟ با این کار هویت ایجاد کنید، جذابیت ببخشید یا سر بحث را باز کنید.

ایجاد تجربه خوابی آرامش بخش را به تشک خود بسپارید، دکوراسیون اتاق خواب را تبدیل به محیطی شاد برای بیدار شدن کنید. اول از همه چیز، فضاهای طراحی داخلی در یک پروژه به اندیشه خلاق نیاز دارد تا بتوان مراحل ایجاد یک فضای داخلی را به محیطی جذاب که بتواند حس زیباشناسی و رضایتبخشی را انتقال دهد به خوبی طی کند. همچنین به بررسی ویژگیهای روانشناسی محیطی در فضا با شیوههای طراحی بر پایه روانشناسی در فضاهایداخلی نیز پرداخته میشود. همواره هدف این مجتمع فنی، آموزش با بالاترین حد کیفیت و بدون اتلاف وقت در کلاس های آموزشی است که همین امر موجب محبوبیت این مجتمع در بین افراد شده است.

این سبک بر خلاف سبک های قدیمی تر از خود، از تجمل و استفاده بیش از حد جزئیات دوری می کند و با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و به دور از در هم ریختگی ایجاد می کند. تکیه دادن تابلو به دیوار یا حتی مبلمان، حس استودیوی هنری به محیط می دهد.

یکی از مهمترین عوامل موثر در طراحی دکوراسیون داخلی ، داشتن حس خلاقیت طراح می باشد. 1 طرف اتاق مبل یا صندلی برای مطالعه یا پوشیدن کفش بگذارید، 1 کشو در طرف دیگر برای نگهداری وسایل، آباژورهای غیرهماهنگ استفاده کنید تا جذابیت و تنوع بیشتری حس کنید. 2-کارآموزی کنید حتی رایگان و یا پول بدهید تا کار را به صورت عملی یاد بگیرید. به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند . اگر قصد دارید در این رشته تحصیل کنید، داوطلبانی که مدرک کاردانی رشتههای ارتباط تصویری (همه گرایشها)، طراحی و ساخت طلا و جواهر، مرمت آثار فرهنگی (همه گرایشها)، معماری (گرایشهای معماری داخلی و مرمت ابنیه)، نقاشی (همه گرایشها)، طراحی نقش پارچه (همه گرایشها)، گرافیک (همه گرایشها)، معماری سنتی و هنرهای تجسمی (همه گرایشها) را داشته باشند برای پذیرش در اولویت قرار دارند؛ اما درهرحال پذیرش از همه رشتهها صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید