بهترین دکوراسیون منزل

بدون تردید یکی از بهترین کتاب آموزش دکوراسیون داخلی این کتاب است به همراه یک سی دی که شامل ۳۰۰۰ تصویر از طراحی و دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی دارد. چیزی که قادر باشید بعدها در اتاق های دیگر به عنوان سبکی پایدار استفاده کنید. جمع آوری وسایل در طولانی مدت اجازه می دهد لوازمی را خریداری و استفاده کنید که خیلی متناسب نیستند اما هویت و ویژگی های مناسبی دارند. اگر فکر می کنید دکوراسیون داخلی منزل شما بی معنی است یا دوست دارید کمی ریسک کنید، این قوانین دکوراسیون داخلی را کمی زیر پا بگذارید یا کلا نادیده بگیرید.

فرقی ندارد دکوراسیون داخلی خانه شما شلوغ و پرهیاهو یا ساکت و خلوت باشد و نیاز به هیجان بیشتری داشته باشد، طرح و چاپ های سیاه و سفید یک المان تاثیرگذار ثابت شده است. و در واقع بر زمینه های اشتراک بین خانه و طبیعت تاکید ویژه ای می شود . وقتی در کار دکوراسیون خانه خود مانده اید، قوانین طراحی داخلی سریع السیر کمک بزرگی خواهند بود.

توصیف فرناندو پسوآ از هنر که گفته :”هنر به طرز رویایی ما را از درد هستی رها میسازد” به ما میفهماند که بدون هنر، دنیا جای زندگی کردن نیست چه برسد خانه! اولین راز داشتن خانه ای زیبا و فرح بخش، خداحافظی با وسیله ای است که در یک سال گذشته از آن استفاده نکردید. این زمان اضافه از ایجاد فضای بیش از حد هماهنگ هم جلوگیری می کند. دکوراستون در حقیقت ترکیبی از مواد آلی و مواد معدنی با پودر سنگ و سایر مواد رزین اپوکسی است که می توان برای تولید سنگ های مصنوعی تزئینی تولید کرد که در انواع مختلفی از سطح مانند دیوارهای داخلی ساختمان ، فضای بین کابینت و چیدمان داخلی سالن ها قابل استفاده است.

اغلب مشتری ها دوست دارند کل فضای مورد نظرشان در اسرع وقت طراحی و دکور شود اما اگر طراحان در تصمیمات طراحی داخلی منزل وقت بیشتری صرف می کنند به خاطر این نیست که مشغول کار دیگری هستند. به اتاق حس زندگی، شکوه غیرتجملاتی و کمی رنگ و بافت می دهد. سطح تیره و منعکس کننده این کاشی ساده روی این دیوار چشمگیر است، و بار دیگر هم نشان می دهد که اتاق کوچک برای رنگ تیره جای مناسبی است. همیشه مد روز است، بدون هیاهوی بیش از حد برای جلب توجه زیبایی کافی دارد، به قدری خنثی هست که حتی با شلوغ ترین پالت های رنگ هم تضاد برقرار نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید