دکوراسیون منزل ساده و شیک – طراحی دکوراسیون داخلی مدرن 

همانطور که مشاهده کردید بازار کار این رشته تقریبا نامحدود است زیرا در هر فضایی نیاز به این رشته احساس میشود همچنین کسانی که در این رشته تحصیل میکنند میتوانند به صورت فریلنسر ( با گرفتن پروژه ) کار کرده و درآمد خوبی از این کار داشته باشند. با توجه به بازار کار فوق العادهای که این رشته دارد، می توان با داشتن چند مهارت جانبی در این رشته بسیار موفق بود. یک خانم خانهدار ، یک کارگر چوببری، یک دانشجو در رشتهای غیر طراحی دکوراسیون داخلی یا هر شخص دیگری که به چیدمان و ست کردن وسایل منزل و رنگهای آنها علاقه داشته باشد میتواند یک دکوراتور داخلی باشد و حتی با کمی تبلیغات و داشتن چند نمونه کار می تواند درآمد قابلقبولی از این کار داشته باشد.

باید بدانید رشته طراحی دکوراسیون داخلی در بازار ایران با اینکه رقبای بسیاری دارد اما هنوز هم میتوان با داشتن چند مهارت خوب در این رشته و داشتن مهارتهای ارتباط با مشتری، درآمد خوبی را از این رشته کسب کرد. البته باید بدانید که در کشور آمریکا تعداد کسانی که در رشته طراحی داخلی تحصیل کرده اند زیاد است و این درآمد بخاطر رقابتی است که در این کشور وجود دارد. در کشور آمریکا در سال 2010 درآمد متوسط یک فرد سالیانه حدود 34000 دلار است ولی یک طراح دکوراسیون داخلی حدود 46000 دلار در سال درآمد دارد. البته درآمد افرادی که این کار را انجام میدهند وابسته به تجربه هرکس متفاوت است.

زیرا پروژههای زیادی گرفته اند و تجربه کاری بالایی دارند. درست مانند همین کاری که در حال حاضر با خواندن این مقاله انجام میدهید . این افراد در حال حاضر جای طراحان را در بازار اشغال کرده اند. دکوراسیون داخلی صنعت بسیار بهروز و پرطرفداری در همهی نقاط جهان است و اگر اطلاعاتتان بهروز نباشد، خیلی زود از گردونهی بازار کار این حرفه کنار گذاشته خواهید شد. امروزه کشوهای بزرگ با عمق کم و زیاد در طراحی کابینت آشپزخانه بسیار لحاظ میشود.

در این گونه فضاها ، اشیا کمتر به چشم خورده و از شلوغی زیاد پرهیز می شود . به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند . این سبک نیز همانند سبک مدرن، تکیه بر طراحی کاربردی دارد و از هر گونه شلوغی و در هم ریختگی در محیط خانه دوری می کند. انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید