دکوراسیون داخلی منزل ایرانی با دیزاین های زیبا و دوست 

سایه روشن یا کنتراست، مورد دیگری است که نباید از نظر دور بماند.علاوه بر این، طراح باید بر رنگ شناسی و انتخاب برند تسلط کافی داشته باشد تا بتواند یک طرح مطلوب را ارائه دهد. یک طراح داخلی که خود به طور مستقل کار راه اندازی می کند و اقدام به افتتاح دفتر کار می کند میزان درآمد ش به تعداد سفارشاتی که میگیرد وابسته است.

طراحی داخلی، جزو گسترده ترین مباحث معماری به حساب میآید و اگر یک معمار بخواهد در این حوزه فعالیت داشته باشد باید وقت زیادی را صرف کند. ، همگی در بحث معماری داخلی قرار می­ گیرند و با بهره­ گیری از کف، سقف و دیوارها، این تفکیک انجام می­ شود. در حال حاضر طیف عظیمی از دانشجویان رشته های معماری، معماری داخلی، و چه بسا رشته های غیر مرتبط به سمت تخصص دکوراسیون داخلی سوق پیدا کرده اند.

کلاس معماری، دکوراسیون داخلی، دوره طراحلی داخلی، دوره طراحی دکوراسیون و دوره دکوراسیون در سه مقطع (مقدماتی، متوسطه، پیشرفته) برگزار می گردد و یا می توان کل دوره ها را به صورت تک درس یا پکیج جامع آموزش معماری و دکوراسیون داخلی و دوره طراحی داخلی گذراند. تعادل وقتی ایجاد خواهد شد که وزن بصری بندها و عناصر دیگر معماری داخلی، به یک میزان در فضا توزیع شود. در معماری داخلی، زیبایی به تنهایی در نتیجه نهایی اهمیت ندارد و به موارد دیگری چون کاربردی بودن فضاها نیز باید توجه داشت تا بدین شکل نیاز و خواسته کارفرما را بتوان برآورده کرد.

شاید در نگاه اول معماری داخلی کار راحتی به نظر برسد ولی واقعیت این است که معماری داخلی نه تنها کار آسانی نیست، بلکه دقت و تخصص زیادی را می­ طلبد چون به نوعی گام اول در ساختمان به حساب می­آید. تعادل، اصل دیگری است که در طراحی داخلی باید مد نظر قرار بگیرد. طراحی داخلی نیز مانند طراحی محوطه، باید تابع کاربری باشد. هماهنگی یا ریتم در طراحی داخلی مورد دیگری است که نباید از نظر دور بماند.

دیدگاهتان را بنویسید