دکوراسیون خانه های لاکچری تهران

میزان متوسط درآمد سالانه طراح دکوراسیون داخلی برای تازه کاران مبلغی بین 24000 تا 32000 دلار و برای افراد با تجربه مبلغی حدود 42000 دلار و برای افراد ارشد در این رشته گاها به 70000 دلار هم میرسد . این سبک بر خلاف سبک های قدیمی تر از خود، از تجمل و استفاده بیش از حد جزئیات دوری می کند و با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و به دور از در هم ریختگی ایجاد می کند. طراحی با سبک مدرن ، اصطلاح خاصی است که این روزها برای نوع خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده است .

سبک مدرن طراحی دکوراسیون داخلی ، از جنبش هنر مدرنیسم که در قرن بیستم شکل گرفت ، الهام گرفته شده است و باعث استحکام رابطه ی بشر ، هنر زیبایی شناختی و فضا شد . بنابراین طراحی داخلی مدرن ( معماری مدرنیسم ) غالبا پوششی پیچیده از برنامه نویسی کاربردی ، خطوط هندسی و واضح و ساختارهای دقیق می باشد .

اگر واقعا می خواهید دکوراسیون داخلی را مسلط شوید حتما باید در دوره های حضوری-عملی آموزشگاه ها شرکت کنید یا اینکه نرم افزار تری دی مکس را بلد باشید (لینک دانلود آموزشهای تری دی مکس در بالا قرار داده شده است). پکیج آموزشی این دوره ها شامل دوره های نرم افزاری به صورت دی وی دی و همچنین جزوات آموزشی برگرفته از سرفصل های آموزشی می باشد. مهارت مدل سازی کامپیوتری و طراحی ( مهارت در استفاده از نرم افزارهای طراحی دکوراسیون داخلی ) ، به این دلیل که بخش عمده ی طراحی دکوراسیون داخلی به وسیله ی کامپیوتر انجام می گیرد .

همچنین خروجی استفاده از این نکات در این دو گروه فضا مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد. در این مرحله با توجه به نوع کاربری ، نوع فضا ، علایق خود به سبک خاص دکوراسیون داخلی ، سبک خاصی را در نظر گرفته و به راحتی اجرا کنید . هدف از این سبک ، به حداکثر رساندن استفاده ی بهینه از فضا و تاثیرات بصری می باشد . در این سبک دکوراسیون ، فضای داخلی ساختمان ، چیزی فراتر از یک مکان قابل سکونت به شمار رفته و برای جلا بخشیدن به روح و پراکندن آرامش در فضا به کار گرفته می شود .

دیدگاهتان را بنویسید