دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی

هر قدر هم که فضای آشپزخانه کوچک باشد، باید سطح پیشخوان خلوت و بدون وسایل اضافی طراحی شود. تیرها، ستون ها، لوله ها، مجراها و لبه تیرها بیرون زده می شوند تا بر صنعتی بودن تأکید کنند و طراحی داخلی را در شکلی بسیار مردانه و قوی ارائه دهند. کاشی 1 تزئین تاثیرگذار برای دیوار است که برای هر مکانی بافتی زیبا و غیرمنتظره محسوب می شود. حالا که در طراحی اتاق خواب از کاشی استفاده می کنیم، چرا دیوار آشپزخانه را با مصالح دیگری پوشش ندهیم؟

پشت اجاق گازی که در زیر می بینید با صفحه ای از کاشی در ارتفاع پایین پوشیده شده تا ذرات غذای در حال پخت روی آن بنشیند، اما باقی سطح دیوار با کاغذ دیواری زیبایی پوشیده شده. با آموزش طراحی داخلی می توانید از این صنعت و هنر خلاقانه برای طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده کنید. طراحی اتاق خواب باید متقارن و آرام باشد. قانون شماره 1 : فضاهای کوچک باید رنگ های آرام داشته باشند.

پالت رنگی مورد استفاده در این سبک با رنگ سیاه و سفید همراه با خاکستری، آبی و یا استفاده محدود از رنگ ها به چشم استراحت می دهد . به صورت کلی، طراحان داخلی برای انواع مشتری ها، یا به عنوان فریلنسر یا به عنوان بخشی از یک شرکت طراحی، فضاهای زندگی و کار را طراحی و ایجاد می کنند. یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش طراحی نور، نورپردازی و چراغ روشنایی است. در این سبک به شدت تلاش می شود که به همان نسبتی که کاربردی و کارآ بودن طرح مد نظر قرار میگیرد ، به همان اندازه زیبایی آن نیز مورد تاکید قرار گیرد .

بر خلاف نظر عوام ، سبک آنتیک به معنای برپا کردن یک سمساری بزرگ در فضای خانه نیست ،بلکه بدین معناست که حتی اگر همه چیز قدیمی و آنتیک باشد ، بازهم جذابیت خاص خود را دارد . دلیل شکستن این قانون این است که ابعاد همه چیز نیست پس رنگی که دوست دارید استفاده کنید. اگر رنگ های روشن یا تیره دوست دارید، از به کار بردن آن ها در فضاهای کوچک خجالت نکشید. چه کسی دوست دارد با 1 طراحی دفتر کار خانگی کسل کننده سر کند؟ بر عهده بگیرید .در صورت داشتن مدرک ارشد طراحی دکوراسیون داخلی می تواند در آموزش طراحی دکوراسیون داخلی دانشگاه ها و یا موسسات معتبر مشغول به آموزش طراحی دکوراسیون داخلی شوید .

دیدگاهتان را بنویسید