دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی

پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی دانشجو میتواند در امر دکوراسیون داخلی(طراحی داخلی) به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند و پس از گذراندن دوره های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی ، به هردو محور بپردازد. و پس از گذراندن دوره قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید. دانشجو پس از گذراندن این دوره می تواند به فعالیت در زمینه دیزاین داخلی و نوسازی بپردازد. بعد از گذراندن امتحانات مربوطه مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی (طراحی داخلی) به نام شما در محل مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران صادر می گردد . مزایای دیگر دوره دکوراسیون داخلی موسسه آرمان نسبت به سایر موسسات امکان شرکت دانشجویان غیرحضوری در کلاسهای آنلاین جهت رفع مشکلات دانشجویان محترم می باشد، لذا دانشجویان دوره های غیرحضوری دکوراسیون داخلی همچون شرکت کنندگان دوره حضوری بصورت مستقیم امکان ارتباط با اساتید مجموعه را خواهند داشت.

این مجموعه شامل عکسهای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی با هر نوع سلیقه و بهترین کیفیت است و به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند جذابترین طراحیهای داخلی و خارجی را انجام دهد. حرکت خطوط در این سبک از اهمیت ویژه ای برخوردار است . وسایلی که در این سبک دکوراسیون داخلی استفاده می شوند معمولا ارگانیک بوده و از جنس الیاف طبیعی و چوب می باشند . این کارگاه آموزشی از تمامی علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند.

کاری ندارد. کافیست سری به لینک زیر بزنید تا با جدیدترین کتابها آشنا شوید. در این مجموعه بهروزترین، جدیدترین و با کیفیتترین طرحها جمعآوری شده است. همچنین به شما نحوه تهیه نمونه کار و رزومه آموزش داده خواهد شد که برای جذب مشتری در آینده کمک کننده است. در دوره های متوسطه مصالح شناسی ، متره و برآورد ، سبک شناسی و نرم افزار اسکچاپ به شما آموزش داده میشود. دوره کوتاه مدت و به صورت فشرده برگزار میگردد و شامل نرم افزارها و دروس تخصصی مثل متره و برآورد نمیشود.

به دنبال کتاب جدید هستید؟ علاوه بر کتاب های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه تصاویر از طراحیهای مختلف میتواند بسیار مفید واقع شود. در واقع سبک آنتیک برگرفته از دهه ی 40 و 50 ، یعنی درست بعد از جنگ جهانی دوم است که در آنزمان مردم می خواستند با استفاده از وسایل در دسترس و همچنین همکاری با یکدیگر فضای خانه های خود را بازسازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید