دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی

یک معمار داخلی ساماندهی فضاها را بر عهده دارد و درواقع تعیین میکند که هریک از فضاها در کدام قسمت قرار گرفته و به چه شیوهای ایجاد شود. 114 واحد دروس اختصاصی ،21 واحد دروس عمومی و 14 واحد اصلی به همراه پایان نامه را باید بگذرانید تا مدرک آکادمیک این رشته را دریافت کنید. در واقع طراحی داخلی به سبک شهری با افراط گریهای هنری زیاد همراه می شود که معمولا توجیه خاصی ندارد. نرم افزار اسکچ آپ به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های طراحی دو بعدی و سه بعدی شناخته می شود.

به همین دلیل بسیار مهم است تا زمانی که شما وارد این بازار کار میشوید، چیزی متفاوتتر و خاصتر از بقیه برای عرضه به مشتری خود داشته باشید. بازار کار خارجی طراحی دکوراسیون داخلی چگونه است؟ طراحان مشتاق می توانند از پایه محکمی که این دوره مجازی طراحی دکوراسیون فراهم آورده، استفاده کنند. متقاضیان می توانند در هر یک از دوره های فوق به صورت تک درس یا به صورت کل دوره جامع ثبت نام کنند. تذکر: تنها دلیلی که مشتریها از شما خرید نمی کنند نداشتن اعتماد به شخص شما یا به کار شماست . شاید بتوان گفت بزرگترین مشکل کسانی که وارد این رشته میشوند، تعداد زیاد رقبا و فارغالتحصیلانی است که به این رشته دوستداشتنی وارد میشوند.

بزرگترین مشکل (ایراد) رشته طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟ همچنین هنرجویان یک نمونه موردی ویترین را نیز با نرمافزار فتوشاپ طراحی میکنند. این سبک از دکوراسیون داخلی تصویر شخصیت قوی و سلیقه ی افراد را در طراحی ها منعکس می کند . رنگی که برای دکوراسیون اتاق های منزل خود انتخاب و استفاده می کنید نیز عمیقا در حالات روحی و روانی حاکم در منزل شما مؤثر است. هر یک از ما احتمالا ایده هایی درباره رنگ های مورد علاقه خود داریم و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای محل زندگی، کار و منزلمان است.

درنتیجه این امر هم انتخاب طراح دکوراسیون برای مشتریان بسیار دشوار شد. باید بدانید رشته طراحی دکوراسیون داخلی در بازار ایران با اینکه رقبای بسیاری دارد اما هنوز هم میتوان با داشتن چند مهارت خوب در این رشته و داشتن مهارتهای ارتباط با مشتری، درآمد خوبی را از این رشته کسب کرد. در کشورهای انگلستان و استرالیا بازار این کار بهتر است و یک طراح دکوراسیون داخلی حدود 68000 و 52000 دلار آمریکا درآمد دارد. در کشور آمریکا در سال 2010 درآمد متوسط یک فرد سالیانه حدود 34000 دلار است ولی یک طراح دکوراسیون داخلی حدود 46000 دلار در سال درآمد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید