پکیج دکوراسیون داخلی

این نوع دکوراسیون به روی مرتب بودن خانه تمرکز دارد. سادگی در شکل و طراحی اثاثیه، پوشش و دکور ساده دیوارها، فضای مرتب و باز و پر نور خانه از ویژگی های این سبک است. بدون تردید یکی از بهترین کتاب آموزش دکوراسیون داخلی این کتاب است به همراه یک سی دی که شامل ۳۰۰۰ تصویر از طراحی و دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی دارد.

این دوره یک دوره کاملا ترکیبی آموزش نرم افزار به همراه رندرینگ و مدلینگ به انضمام آموزش معماری میباشد. این پروژه از ورود نقشه به نرمافزار شروع شده و تمامی مراحل مدلسازی، ساخت متریال، نورپردازی و دوربین توسط پلاگین V-Ray3.2 صورت میگیرد و در انتها، پروژه در نرم افزار Photoshop پایان مییابد. هدف اصلی کتاب آموزش طراحی دکوراسیون داخلی ، آموزش مفاهیم مهم نرم افزار ۳Ds Max از طریق انجام یک پروژه کامل است. از بهترین کتاب های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی میتوان از کتابی نام برد که با یک پروژه کاری شروع میشود و تا پایان کار راهنمای شماست.

این موضوع می تواند بسیار ساده تر از آنچه شما فکر می کنید باشد .برای شروع یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب در ابتدا ، فضایی را که می خواهید در آن طراحی دکوراسیون داخلی انجام دهید را به دقت در نظر گرفته و از منظر های مختلفی بسنجید . در واقع انسان غارنشین با انسان قرن بیست و یکم دارای یک اندیشه واحد می باشد، البته جای این بحث وجود دارد که فقط خواسته انسان محدود به سرپناه و ساختمان نخواهد بود، وی تمایل دارد که از هر فضایی علاوه بر زیبایی، کاربرد درست آن را تجربه کند.

آشنا می شویم. این دوره برای افرادی که علاقه به دیزاین فضای داخلی و دکوراسیون دارند اما قصد ندارند در تمام دوره های دکوراسیون داخلی شرکت کنند و یا علاقه ای به مسائل فنی ندارند ، کاملا مناسب است. دوره دکوراسیون داخلی به شیوه ای طراحی شده است که همه افراد حتی بدون داشتن کمترین اطلاعات در این خصوص امکان شرکت در این دوره را دارند. این رشته از رشته ها و حرفه های جذاب برای افرادی است که از تبدیل فضای خام به فضای زیبا لذت می برند. در سبک التقاطی ، نوع بافت و نقش پارچه تغییرات مهمی در فضا ایجاد کرده و یکپارچگی خاصی به آن می بخشد .

دیدگاهتان را بنویسید