دوره جامع طراحی داخلی – جهاد دانشگاهی

حال که اطلاعات بیشتری در خصوص مزایای حضور در دورههای طراحی داخلی بیان شد، لازم است به برخی از سرفصلهایی که در این دورهها تدریس میشوند هم بپردازیم. بعضی از این دوره ها نیز رایگان نیستند اما اگر امکان پرداخت بین المللی داشته باشید با هزینه ای بسیار کم در حد ۱۲ دلار -با نرخ ارز فعلی ۳۰۰ هزار تومان- در این دوره ها شرکت کنید که از برخی دوره های داخلی ارزان تر هستند به اضافه اینکه مدرک معتبر ارائه می کنند.

و پس از گذراندن دوره قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید. همچنین موسسات آموزشی ایرانی معتبر که البته برای حضور در دوره های مجازی دکوراسیون داخلی آن ها باید دست به جیب شوید، در انتهای این فهرست معرفی شده اند. در این سرفصل آموزشی به صورت انحصاری موارد زیر آموزش داده میشود. طراحی داخلی و دکوراسیون متوسطه : در این مرحله درس های طراحی داخلی به صورت تخصصی تر ارائه خواهند شد که شامل مصالح شناسی ، متره و برآورد ، سبک شناسی ، نرم افزار اسکچاپ و طراحی داخلی 1 می باشد. پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی دانشجو میتواند در امر دکوراسیون داخلی(طراحی داخلی) به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند و پس از گذراندن دوره های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی ، به هردو محور بپردازد.

این سبک بر خلاف سبک های قدیمی تر از خود، از تجمل و استفاده بیش از حد جزئیات دوری می کند و با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و به دور از در هم ریختگی ایجاد می کند. در این سبک معمولا پس زمینه ها ساده و روشن هستند و با رنگ هایی تیره ، پروفیل ها و طرح هایی که فضا را کلاسیک می سازد آمیخته شده اند .

اساتید این حرفه در دورهی دکوراسیون داخلی به شما یاد میدهند که این مرز را به خوبی بشناسید و با دقت در طراحی آن را رعایت کنید. در چیدمان داخلی منزل با ترفندهایی مواجهیم که استایل منزل ما را دگرگون میکنند اما این ترفندهای چیدمان از کجا و چگونه وارد خانه ما شدند؟ دنیایی از فرصت ها در انتظار افرادی است که مهارت و استعداد مناسب برای طراحی داخلی منزل، دکوراسیون اداری، طراحی فضای عمومی و مهمانپذیر یا فضاهای فروشگاهی دارند. آشنا می شویم. این دوره برای افرادی که علاقه به دیزاین فضای داخلی و دکوراسیون دارند اما قصد ندارند در تمام دوره های دکوراسیون داخلی شرکت کنند و یا علاقه ای به مسائل فنی ندارند ، کاملا مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید