دوره مجازی دکوراسیون داخلی؛ 8 دوره معتبر و رایگان برای تابستان امسال – خریدمگ

چه کسی را طراح دکوراسیون میدانیم؟ از کجا بدانیم مبلمان مناسب منزل ما چیست و چه رنگی برای دیوارهای منزل ما مناسب است؟ آشنا می شویم. این دوره برای افرادی که علاقه به دیزاین فضای داخلی و دکوراسیون دارند اما قصد ندارند در تمام دوره های دکوراسیون داخلی شرکت کنند و یا علاقه ای به مسائل فنی ندارند ، کاملا مناسب است. این راهکارهای ثابت شده بسیاری از مشکلات طراحی داخلی منزل و چیدمان منزل را در عرض نصف روز حل می کنند. این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره مدرسه معماری داخلی آرت کانر شرکت کنند.

چرا طراحان داخلی یک رنگ محبوب شخصی دارند که به آن معروف می شوند؟ همچنین امکان آموزش غیرحضوری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه آرت کانر برای علاقه مندان وجود دارد. معماری داخلی حلقه اتصال میان معمای و طراحی داخلی است. تنها با داشتن اطلاعات در زمینه ی مبانی معماری و تئوری معماری داخلی تقریبا هر کسی میتواند در دوره شرکت نماید. اگر در خانه خود یا فرد دیگری رنگی دیده اید که دوست دارید مرتبا از آن استفاده کنید، هر بار که تکرار می کنید سلیقه متفاوت خود را در دیگر اسباب و مبلمان اعمال کنید. نتایج کاملا متفاوت ولی هر دو زیبا هستند.

شما میتوانید از نرم افزارهایی مانند اتوکد، تری دی مکس و یا سایر نرم افزارهایی که میتواند کار شما را به صورت دو بعدی یا سه بعدی نمایش دهد، استفاده کنید. هرجا که ممکن است کفپوش قبلی را هم تکرار کنید تا مطمئن باشید که دیوار و زمین همیشه هماهنگ هستند. پلاستیک شفاف و شیشه را ترکیب کنید تا از دو جنس تکنولوژی پیشرفته و قدیمی استفاده کرده باشید.

پس عقیده دارم اگر گوشه ای خالی برای قرار دادن گیاه زنده و سرسبز دارید باید از این فرصت استفاده کنید. در بعضی از کلاس های برای آموزش قوانین دکوراسیون داخلی به شما می گویند که قرار دادن یک گیاه یا گلدان در گوشه ای خالی کاری غیرقابل قبول است، عقیده دارند که خالی ماندن گوشه ای از خانه نتیجه چیدمان منزل بد یا اشتباه در طراحی پلان است. اشباح حس “زمان حال” را می دهند اما شفاف بودن آن ها اجازه می دهد جوری با محیط اطراف ادغام شوند که کل فضا بیش از حد گلچین شده نشود. این کار اجازه می دهد مبلمان اتاق ها را جابجا کنید تا ظاهر خانه تان منعطف و غیرقابل تخریب به نظر بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید