دوره مجازی دکوراسیون داخلی؛ 8 دوره معتبر و رایگان برای تابستان امسال – خریدمگ

در صورتیکه عرضه از تقاضا برای این رشته بیشتر شد و کمبود اشتغال در این رشته باعث شد دفاتری هم برای اشتغال افراد ایجاد شود. اینکار باعث میشود آموزش بینند تا تغییرات ساده دکوراسیون داخلی را به کمک نرمافزار فتوشاپ انجام دهند. فعالیت در کنار هنر باعث میشود یادگیری بسیار شیرینتر شده و در روندش سرعت بیشتری را شاهد باشیم! فاز 2 طراحی داخلی و سازه طراحی داخلی در این بخش آموزش داده میشود. اگر واقعا می خواهید دکوراسیون داخلی را مسلط شوید حتما باید در دوره های حضوری-عملی آموزشگاه ها شرکت کنید یا اینکه نرم افزار تری دی مکس را بلد باشید (لینک دانلود آموزشهای تری دی مکس در بالا قرار داده شده است).

بعد از جنبش بین المللی هنر ، سبک Bauhaus ، به علت استفاده صریح از رنگ ها ، خطوط مشخص و تعامل طبیعت و فضای درون خانه ، از سایر سبک ها متمایز شد . این سبک به خاطر وجود نورپردازی های خاص و لایه بندی چراغ ها در پایین و بالا از دیگر سبکها متمایز می شود.

البته باید بدانید که در کشور آمریکا تعداد کسانی که در رشته طراحی داخلی تحصیل کرده اند زیاد است و این درآمد بخاطر رقابتی است که در این کشور وجود دارد. باید بدانید که در کشورهای خارجی این رشته درآمد بالاتری از درآمد عمومی جامعه دارد . حال سوال این است که برای ورود به این رشته باید چه کاری انجام دهیم؟

با تحصیل در رشته طراحی دکوراسیون داخلی چه مهارتهایی کسب میکنیم؟ بزرگترین مشکل (ایراد) رشته طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟ شاید بتوان گفت بزرگترین مشکل کسانی که وارد این رشته میشوند، تعداد زیاد رقبا و فارغالتحصیلانی است که به این رشته دوستداشتنی وارد میشوند. هر چند وضعیت باقی رشتههای دانشگاهی هم به همین صورت است، اما در این رشته با رویکارآمدن موسساتی که در زمینه طراحی دکوراسیون آموزش میدهند و مدارک معتبری هم ارائه میکنند، تعداد فارغالتحصیلان و همچنین کسانی که دارای مدارک از آموزشگاههای معتبر هستند افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید