دوره جامع دکوراسیون داخلی

هر یک از دوره های ارائه شده یک آموزش گام به گام ترسیم دو یا یک نقطه دیدگاه طراحی داخلی است. از این نرم افزار می توانید برای طراحی دفتر کار و شرکت ها نیز استفاده کنید .در هر حال صحبت در مورد دوره نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی ، بسیار مفصل و پیچیده است ، اما اگر طراح دکوراسیون داخلی هستید و بر کلیه ی اصول و اساس اولیه ی طراحی دکوراسیون داخلی اشراف دارید و یا حتی علاقمند به طراحی دکوراسیون داخلی هستید و مسلط به چند و چون آن نیستید ، این نرم افزار می تواند کمک شایانی برای شما یاشد.

اصول مقیاس و تناسب، از موارد دیگری است که یک طراح داخلی حرفه ای آن را مد نظر قرار میدهد. آیا یک گلدان یا مجسمه بیش از حد کوچک و ضعیف به نظر می آید؟ در بعضی از کلاس های برای آموزش قوانین دکوراسیون داخلی به شما می گویند که قرار دادن یک گیاه یا گلدان در گوشه ای خالی کاری غیرقابل قبول است، عقیده دارند که خالی ماندن گوشه ای از خانه نتیجه چیدمان منزل بد یا اشتباه در طراحی پلان است. برای اینکه مطمئن شوید این کار یک ویژگی عمدی بوده گیاهی انتخاب کنید که بزرگی اندازه و برگ های آن با دیگر مبلمان اتاق متناسب باشد، برای گرفتن بهترین نتیجه گلدانی ساده اما چشمگیر انتخاب کنید مثل گلدان سفالی یا سبدی طرح دار، گیاه داخل آن هم نیاز به نگهداری نداشته باشد و حداقل 1 متر ارتفاع داشته باشد مثل انجیر دیوار و زمین را بپوشاند.

تعدادی از این میانبرها که نتیجه سریعی دارند را با شما در میان می گذاریم. هماهنگی، از دیگر مواردی است که نباید از قلم بیفتد. این سبک به خاطر وجود نورپردازی های خاص و لایه بندی چراغ ها در پایین و بالا از دیگر سبکها متمایز می شود. برای اینکه طرح خیلی خاص و منحصر به فرد شود، مهندس طراح باید از خلاقیت و ذوق هنری خود بهره بگیرد. پس عقیده دارم اگر گوشه ای خالی برای قرار دادن گیاه زنده و سرسبز دارید باید از این فرصت استفاده کنید. جدا از به چالش کشیدن ذهن، داشتن دسته ای کتاب جذاب دم دست اجازه می دهد مشکلات ریز و بی انتهای دکوراسیون منزل را برطرف کنید.

با چند کتاب ارتفاع آن ها را تنظیم کنید و به تقارنی عالی برسید. اگر به دنبال دکور ساده ای هستید روکش های شلوغ روی کتاب ها را دربیاورید و فقط جلد ساده آن ها را نمایش بدهید. این سایت ارائه دهنده بروز ترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشد و برای افرادی که دنبال کننده مد و سبک جدید دکوراسیون داخلی هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. هرجا یک قفسه خالی یا یک نقطه نمایشی خالی دارید که نیاز به تزئین دارد، چند کتاب بزرگ گزینه های بی انتهایی برای دکور مثل یک طراح داخلی حرفه ای در اختیار شما می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید