دوره جامع دکوراسیون داخلی – Interior Decoration

برای اینکه مطمئن شوید این کار یک ویژگی عمدی بوده گیاهی انتخاب کنید که بزرگی اندازه و برگ های آن با دیگر مبلمان اتاق متناسب باشد، برای گرفتن بهترین نتیجه گلدانی ساده اما چشمگیر انتخاب کنید مثل گلدان سفالی یا سبدی طرح دار، گیاه داخل آن هم نیاز به نگهداری نداشته باشد و حداقل 1 متر ارتفاع داشته باشد مثل انجیر دیوار و زمین را بپوشاند.

تعدادی از این میانبرها که نتیجه سریعی دارند را با شما در میان می گذاریم. هر طراح داخلی قوانین دکوراسیون داخلی مخصوص به خود را دارد. در بعضی از کلاس های برای آموزش قوانین دکوراسیون داخلی به شما می گویند که قرار دادن یک گیاه یا گلدان در گوشه ای خالی کاری غیرقابل قبول است، عقیده دارند که خالی ماندن گوشه ای از خانه نتیجه چیدمان منزل بد یا اشتباه در طراحی پلان است.

به هیچ وجه ، متقاضیان محترم فقط و فقط با داشتن مهارت حداقل از کامپیوتر و داشتن علاقه و استعداد کافی، می توانند در کلاس ها شرکت کنند فقط باید مد نظر داشته باشند که پشتکار و خلاقیت عامل نیز کمک بسیار مهمی در تضمین کلاس متقاضیان می باشد. علاوه بر این، این شغلی است که با نظر و سلیقهی مشتری سر و کار دارد.

آیا یک گلدان یا مجسمه بیش از حد کوچک و ضعیف به نظر می آید؟ شما برای ورود به بازار کار میتوانید در شرکت های مشاوره طراحی شروع به کار کنید. با استفاده از این رهنمودها شما میتوانید رنگ مناسب را برای یک اتاق، یعنی برای دیوارها، سقف، کف زمین و اثاثیه انتخاب کنید و فضای مطلوب خود را با ایجاد سایهروشنهای مناسب پدید آورید. آیا خانه شما با تزئینات کلاسیک کمی زیادی سنتی به نظر می رسد؟ هماهنگی یا ریتم در طراحی داخلی مورد دیگری است که نباید از نظر دور بماند. سایه روشن یا کنتراست، مورد دیگری است که نباید از نظر دور بماند.علاوه بر این، طراح باید بر رنگ شناسی و انتخاب برند تسلط کافی داشته باشد تا بتواند یک طرح مطلوب را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید