چگونه میتوان تشخیص داد که کدام سبک دکوراسیون داخلی برای خانه مناسب تر است؟

طراحی داخلی به سبک صنعتی اغلب در نوع انتخاب برای مثال برای تبدیل انبارها و بازسازی اتاق زیر شیروانی ، از رنگ های گرم و خنثی مثل خاکستری و قهوه ای استفاده می کند. شاید این تصور به وجود بیاید که طراح داخلی نیز درست همین کار را انجام میدهد در حالی که طراح داخلی، تمرکز خود را روی مسائل مهم دیگری چون انتخاب کفپوش، رنگ دیوارها، ایمنی، کاهش آلودگی صوتی و …

یک طراح داخلی، میتواند کار دکوراسیون داخلی و چیدمان را هم انجام بدهد ولی یک طراح دکوراسیون داخلی، این امکان را ندارد که بتواند کار طراحی داخلی را انجام بدهد. میبینید، این فوت و فنهایی است که هر استاد یا کارشناس طراحی داخلی باید بداند و دورهی آموزشی دکوراسیون داخلی پر است از همین فوتهای کوزهگری که طراحان داخلی را از هم متمایز میکند. امروزه آموزشگاههای بسیاری وجود دارند که اقدام به آموزش دکوراسیون داخلی میکنند ولی در رابطه با طراحی داخلی و معماری داخلی، حتما مدرک افراد ملاک است.

همچنین نرم افزارهای مرتبط با طراحی داخلی مانند ۳D Max در این مدرسه آموزش داده می شود. درک دورههای معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری آرت کانر، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. هدف اصلی کتاب آموزش طراحی دکوراسیون داخلی ، آموزش مفاهیم مهم نرم افزار ۳Ds Max از طریق انجام یک پروژه کامل است. طراحی داخلی به نسبت معماری داخلی، تابع جزئیات بیشتری است و فردی که می­خواهد به عنوان طراح داخلی فعالیت کند، باید به نکات بیشتری توجه داشته باشد. طراحان می توانند خدمات خود را به دوستان و خانواده خود ارائه دهند یا داوطلب کمک به خدمات یا سازمانهای غیر انتفاعی محلی یا حتی مشاغل کوچک که قادر به پرداخت هزینه یک طراح حرفه ای نیستند، شوند.

آن دسته از کارفرمایانی که پروژه خود را با تصور ارزان تر بودن، به دست افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای میسپارند، با مشکلات جدی در بحث طراحی داخلی و معماری داخلی مواجه خواهند شد. البته مواردی دیده میشود که برخی از افراد بدون داشتن مدرک و تخصص اقدام به طراحی داخلی نیز می­ کنند ولی انجام چنین کاری الزاما خروجی خوبی به همراه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید