دوره جامع دکوراسیون داخلی – Interior Decoration

به هر حال صحبت درباره دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار گسترده و پیچیده است و برای دانستن آن میتوان در دوره های موسسه آموزش عالی فن پردازان شرکت کرد. درپایان این دوره مدرک داخلی آموزشگاه با عنوان “دوره طراحی داخلی با نرم افزار ” و یا در صورت تمایل کارآموز دو مدرک اتوکد و 3DMAX پس از شرکت در آزمون فنی حرفه ای و موفقیت در آزمون کتبی و عملی ، تقدیم کار آموزان عزیز می گردد . مدرسه اینورس در حال حاضر دو شعبه دارد، یک شعبه فقط به مسئله فشن می پردازد و شعبه دیگر به هنر، دیزاین و بیزنس.

کسانی که طراحی داخلی را به عنوان یک شغل در نظر می گیرند، می توانند با توجه به پیش بینی رشد 13 درصدی بین سالهای 2012 و 2022 ، قلب صنعت را تحریک کنند. این سایت به کیفیت زندگی حرکت میدهد و اهداف والایی را در پیش رو دارد(4). شعار این سایت «وظیفهی ما ارتقاء کیفیت زندگی و ارائه دانش برای افرادی است که با چالشهای طراحی روبرو هستند و نیاز به آموزش دارند»، است.

لازم به ذکر است که در پایان دوره با ارائه پروژه توسط هنرجو، امکان ارائه تمامی مدارکی که به دوره های حضوری تعلق می گیرد، خواهد بود. برخی از این افراد برای کسب درآمد و برخی از آنان نیز به جهت افزایش مهارت های تخصصی خود از بسته آموزش معماری و دکوراسیون داخلی برای ارتقا سطح آگاهی و تخصص خود بهره می برند.

سایت دیگری که میتواند راهنمای خوبی برای دکوراسیون کردن فضای داخلی و دریافت مطالب آموزشی و کاربردی باشد، سایت اسکیل شر است. این سایت به بیش از 30 میلیون کاربر راهنمایی میدهد و افراد را در دکوراسیون کردن بهتر هدایت مینماید. این سایت اطلاعات نوسازی و به روز کردن دکورپذیرایی، فضای باغ، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره را در اختیار کاربران قرار میدهد(3). بسیاری از سایتها در این حوزه به صورت مجازی آموزش میدهند که برای علاقمندان در این زمینه بسیار کاربردی هستند. کتابخانه آنلاین د اسپروس با بیش از 14 هزار محتوا به علاقمندان در حوزه طراحی کمک مینماید و راه حلهای جالبی را به آنان ارائه میدهد(3).

دیدگاهتان را بنویسید