دوره آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی جامع

باید با حقیقت روبهرو شد، اگر در تصوراتتان این را می بینید کار خاصی را انجام نمیدهید و تنها کار مدیریت را انجام میدهید، باید بگویم سخت در اشتباهید و بهتر است این خیالبافیها که فقط موجب افت انرژی و انگیزه شما برای پیشرفت است، کنار بگذارید. کتابخانه آنلاین د اسپروس با بیش از 14 هزار محتوا به علاقمندان در حوزه طراحی کمک مینماید و راه حلهای جالبی را به آنان ارائه میدهد(3). این سایت به بیش از 30 میلیون کاربر راهنمایی میدهد و افراد را در دکوراسیون کردن بهتر هدایت مینماید. در محیط مورد نظر هماهنگی ایجاد کرد .

این مجموعه با هدف توسعه و بکارگیری آموزش و ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت و هنر ایجاد گردیده است(2). در صورتیکه عرضه از تقاضا برای این رشته بیشتر شد و کمبود اشتغال در این رشته باعث شد دفاتری هم برای اشتغال افراد ایجاد شود. افرادی که به این سایت مراجعه میکنند، میتوانند در بهتر ساختن فضای خود از مطالب این سایت ایدههای بدیع و نو دریافت کنند(3). بسیاری از طراحان داخلی برای شروع کار حرفه ای خود، به صورت رایگان اقدام به فعالیت می کنند. افرادی که در این سایت عضو میشوند، میتوانند به کتابخانه تصویری لیندا و دورههای آموزشی آنلاین توسط کارشناسان، دسترسی پیدا کنند(2).

این موسسه با ثبت نام به صورت آنلاین، در دورههای کسب مهارت طراحی داخلی، افراد را در طراحی و ارائه ایدههای نو به سطح بالا میرساند(1). با خواندن و دیدن نمونههای متنوع طراحی دکوراسیون داخلی هم میتوانیم خودمان دست به کار شویم، هم میتوانیم آنچه را که میخواهیم به طراح سفارش دهیم. سایت دیگری که میتواند برای علاقمندان به دکوراسیون داخلی جالب و کارآمد باشد و دارای مطالب به روز و خواندنی در حوزههای هنر، معماری و دکوراسیون است، سایت لیندا نام دارد. به دلیل محدود بودن زمان اختصاص یافته به برخی دروس در دانشگاه ها امکان پرداختن به آن ها نیست و همین موضوع باعث می شود دانشجویان در برخی موارد اطلاعات کافی نداشته باشند.

اصول مقیاس و تناسب، از موارد دیگری است که یک طراح داخلی حرفه ای آن را مد نظر قرار میدهد. با توجه به این که مدرسه معماری آرت کانر در گرگان واقع شده است، در صورت علاقه مند بودن به یادگیری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون در رشت، این امکان وجود دارد که با توجه به حد نصاب رسیدن کلاس های برگزاری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون توسط اساتید مدرسه معماری آرت کانر در رشت نیز انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید