دکوراسیون خانه های لاکچری تهران – دکور منازل لوکس چگونه است؟

در دوره آموزش دکوراسیون و طراحی داخلی جامع علاوه بر آموزش چیمان و درس مهم روانشناسی رنگها، موضوعاتی مهم درباره آشنایی با قوانین و ضابطههای شهرداری در زمینه تایید پلانها هم تدریس میشوند. دوره جامع دیزاینر لیدی با 13 فصل آموزشی تنها دوره جامع دکوراسیون داخلی در ایران هست که مطالب و سرفصل ها بر پایه نیاز های دانشجو و بازار هدف تنظیم و تدریس شده.ما در این مجموعه دکوراسیون داخلی رو از پایه به کسانی آموزش میدیم که هیچگونه تجربه و پیش زمینه ایی در این حرفه ندارند.سرفصل ها عبارتند از…

و روش تدریس جدید. ممکن است همپوشانی هایی در محتوا وجود داشته باشد، زیرا هر موضوع توسط یک هنرمند متفاوت ایجاد شده است و مجموعه کاملاً هماهنگ نیست. هیچ تجمل و افراط گرایی در این گونه فضاها پذیرفته نیست . از رنگ های پرطرفدار در این سبک می توان به رنگ های سفید، کرم، قهوه ای و زیتونی اشاره کرد. کیوسکدیا با هدف پر نمودن خلا مابین دانشگاه و بازار کار به شما این امکان را میدهد تا در ورکشاپها، دوره ها و همایش های تخصصی با هدف بازار کار، زیر نظر بهترین اساتید و متخصصان حرفه ای بین المللی و داخلی و مفاخر معماری ایران، بر اساس آخرین تخصص های آکادمیک و اجرایی مورد نیاز بازار کار ایران و بین الملل و بر اساس سیلابس های دانشگاه های تراز اول دنیا و تجارب اساتید و متخصصان حرفه ای شرکت نمایید و به تخصص و بازار کار مورد علاقه و جامعه متخصصان حرفه ای وارد شوید.

در کیوسکدیا می توانید با جامعه متخصصان طراحی داخلی دکوراسیون و معماری تعامل داشته باشید و ارتباطات خود را با افراد متخصص در حوزه حرفه خود بیشتر کنید و پیشرفت نمایید. کیوسکدیا در جهت بالا بردن تخصص شما عزیزان برای ورود به بازار کار و همچنین بروز نمودن افراد فعال در تخصص ها بر اساس آخرین علوم آکادمیک و اجرایی مورد نیاز بازار کار ایران و بین الملل بر اساس سیلابس های دانشگاه های تراز اول دنیا و تجارب اساتید و متخصصان حرفه ای، همزمان با ایجاد تعامل مابین افراد در حوزه های تخصصی، پلتفرم کیوسکدیا را به تمامی شما عزیزان تقدیم می نماید.

چشم انداز ما ساده است، در یک جمله: بالا بردن مهارت و توانمندسازی همه جانبه برای کسانی که میخواهند در حرفه و کار تخصصی خود بهترین باشند و بدرخشند. دفتر شما باید در محلی باشد که رشد جمعیتی در آن مکان مثبت است و کسانی که در آن محل زندگی میکنند از نظر اجتماعی شرایط مناسبی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید