به خانواده بزرگ و صمیمی کیوسکدیا خوش آمدید

پشت اجاق گازی که در زیر می بینید با صفحه ای از کاشی در ارتفاع پایین پوشیده شده تا ذرات غذای در حال پخت روی آن بنشیند، اما باقی سطح دیوار با کاغذ دیواری زیبایی پوشیده شده. روی کاغذ دیواری را با ورقه شیشه ای بپوشانید تا به هیچ مصالح دیگری نیاز نداشته باشید. در دهه ی 1980 سبک سنتی ، زیبا شناختی کلاسیک بریتانیا را با ایجاد ظرافت های خاص ، ملایم و چشم نواز دوباره آغاز کرد . کیوسکدیا با هدف پر نمودن خلا مابین دانشگاه و بازار کار به شما این امکان را میدهد تا در ورکشاپها، دوره ها و همایش های تخصصی با هدف بازار کار، زیر نظر بهترین اساتید و متخصصان حرفه ای بین المللی و داخلی و مفاخر معماری ایران، بر اساس آخرین تخصص های آکادمیک و اجرایی مورد نیاز بازار کار ایران و بین الملل و بر اساس سیلابس های دانشگاه های تراز اول دنیا و تجارب اساتید و متخصصان حرفه ای شرکت نمایید و به تخصص و بازار کار مورد علاقه و جامعه متخصصان حرفه ای وارد شوید.

در این سبک ، علاوه بر این که تاکید بر سادگی کامل طرح ها و کاربردی بودن آنها دارد ، پیروی از اصول اولیه ی طراحی دکوراسیون داخلی نیز اجتناب ناپذیر است. به علاوه رنگ زدن دیوارها با رنگی عمیق و خنثی که پس می رود، به همراه وسایل رنگ روشن که پیشرفت می کند، نوعی بازی داخلی از عمق می سازد که می تواند اتاق را حتی بزرگ تر هم نشان بدهد. دلیل شکستن این قانون این است که ابعاد همه چیز نیست پس رنگی که دوست دارید استفاده کنید.

ظاهر خشک و سخت آن را با طرح های دیگر مثل پرده، کوسن و قالیچه مخمل خواب دار جبران کنید. طراحی اسکاندیناوی تحت تاثیر ایده های طراحی دموکراتیک بین کاربرد که در سبک مینیمالیسم بر آن تاکید شده و بینخواسته های صمیمانه و شخصی، موازنه دقیق برقرار می کند. دروس طراحی محیط داخلی را در بخش قبلی مشاهده کردید؛ اما دروسی که در رشته معماری داخلی مطالعه خواهید کرد عبارتاند از اصول فنی ساختمان، عناصر مدولار پیشساخته، باغ آرایی، نماد شناسی، مرمت و نگهداری معماری داخلی، محوطهسازی، طرح تغییر عملکرد معماری داخلی و … حتما تصاویر خانههای زیبا و شیک در اینستاگرام را دیدهاید؛ این خانهها توسط متخصصان امر دکوراسیون داخلی طراحی و چیدمان شده است.

کاشی 1 تزئین تاثیرگذار برای دیوار است که برای هر مکانی بافتی زیبا و غیرمنتظره محسوب می شود. دکوراسیون نشیمن که در عکس زیر می بینید ثابت می کند کاشی می تواند 1 ویژگی فوق العاده زیبا خارج از محیط هایی مثل پشت اجاق گاز آشپزخانه باشد. این سبک ، در واقع توصیف سبکی است که بعد از جنگ جهانی دوم شکل گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید