ویژگی های دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

رنگی که برای دکوراسیون اتاق های منزل خود انتخاب و استفاده می کنید نیز عمیقا در حالات روحی و روانی حاکم در منزل شما مؤثر است. همانطور که آزادانه در این نوع سبک می شود ، طرح های اولیه ی آنرا انتخاب کرد ، لوازم جانبی خاص و شیکی را می توان در کنار آنها برگزید که شاید در نگاه اول هیچگونه انسجامی باهم نداشته باشند اما در کنار هم جلوه ای زیبا دارند . پالت رنگی مخصوص این سبک شامل رنگ های خنثی مانند سفید، نباتی، خاکستری و رنگ های مکمل یاسی، سبز، آبی و نقره ای می باشد.

سرفصل های آموزشی دوره طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر با هم تلفیق گردیده و کارآموزان این دوره جذاب با شرکت دردوره طراحی داخلی با اصول دکوراسیون داخلی نیز آشنا و مهارت های لازم دراین رشته را کسب می نمایند. برای درک بهتر این تفاوت میتوانید به بخش بعدی که مشاغل هر دو رشته معرفیشدهاند را مطالعه نمایید.

پس کسی که در این دوره شرکت میکند یک گام به معماری زبردست شدن نزدیک میشود. بخش دوم فنگشویی به صورت علمی و به صورت کاربردی خارج از موارد اشتباه آموزش داده میشود. از طریق آموزش اسکیس می توان طراحی و برنامه ریزی های لازم برای فضاهای داخلی خانه در زمانی کوتاه ارائه نمود. با استفاده از آن می توان دکوراسیون زیبا و خلاقانه در زمانی کوتاه طراحی نمود.

دوره های رایگان بسیاری در دسترس است که می توانند لذت آن چه را که این مسیر شغلی در بر دارد، به شما بدهند. دراین پکیج ما سعی کردیم مواردی که در بازار کار طراحی داخلی مورد نیاز کارآموزان عزیز است بگنجانیم تا پس از پایان این دوره بتوانند به خوبی از عهده سفارشات کاری برآیند . پس حتما تا انتهای این مطلب را با دقت بخوانید و مطمئن باشید که بعد از خواندن این مقاله دیگر احتیاجی به خواندن و تحقیق کردن راجع به این رشته نخواهید داشت. اما اگر بخواهم واضح بگویم من در دفتری در شمال تهران کار کرده ام ؛ مثلا کاری که نهایتا 3 تا 4 روز کاری زمان نیاز داشت و حدود 4 الی 5 میلیون تومان هزینه ی نهایی داشت را برای مشتری با مبلغی حدود 29 الی 31 میلیون تومان انجام میدادیم و البته جایی هم مشغول به کار بوده ام که همین کار مشابه را با مبلغی حدود 10 الی 12 میلیون انجام داده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید