بدون نیاز به کارگاه یا سرمایه زیاد

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی یک دستیار حرفه ای و خاص است که برای طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود . در این دوره علاوه بر اینکه دروسی مانند نقشه کشی، متره و برآورد، سبک شناسی مواد و مصالح و مدیریت پروژه می تواند دانش تئوری را برای مخاطب افزوده و او را در این حوزه آگاه کند، دروس چیدمان و رنگ شناسی به واسطه درس خلاقیت، دانش پذیر را از مباحث هنری آگاه کرده و به او می آموزد که به چه صورتی این عناصر را با هم ادغام، ترکیب و با تغییرات متوازن به شکلی دلخواه درآورده و در نهایت شکل ایجاد شده یک شکل کاربردی و مثلا هنرمندانه برای محیط و یا به عبارتی کاربردی سازه ای در داخل محیط با نگاهی نو و دکوراتیو باشد.

در دورهی مقدماتی، نقشهکشی ساختمان و طراحی مقدماتی به هنرجویان آموزش داده میشود و در دورهی پیشرفته هنرجویان با انوع سبکهای معماری آشنا شده و انواع مواد و مصالح که به اصطلاح متریال نامیده میشوند آشنا شده تا برای مدیریت یک پروژه آماده شوند. را به نحو مطلوب مدیریت کند . رشته ی معماری داخلی به بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان ها اشاره دارد که به منظور انجام فعالیت های روزانه کار و یا زندگی انتخاب می شود .

همانطور که مطلع هستید ، بازار کار مهندسان معماری نیز همانند دیگر رشته ها ، تقریبا رو به اشباع است. از این رو بسیاری از علاقمندان معماری به سمت شاخه های تخصصی تر این رشته میروند. بعد از گذراندن دوره و با موفقیت پشت سر گذاشتن آن ، موفق به اخذ گواهینامه ی طراحی دکوراسیون داخلی و یا مدرک طراحی دکوراسیون داخلی می شوند و می تواند وارد بازار کار حرفه ای شوند . یک طراح خوب و حرفه ای دقیقا می داند که چطور و چگونه از حس خلاقیت خود برای رفع نیاز مشتری هایش استفاده کند .

امروزه عموم مردم به اهمیت دکوراسیون داخلی و تاثیر آن در زیباسازی چیدمان فضا پی برده اند در نتیجه این حرفه بازار کار بسیار مناسبی را دارا می باشد. این موسسه در راستای آموزش مدیران و علاقه مندان به صنعت دکوراسیون اقدام به ارائه دوره نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی اقامتی نموده است. همچنین امکان آموزش غیرحضوری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه آرت کانر برای علاقه مندان وجود دارد. البته به طور کلی میزان درآمد طراحان داخلی به میزان سابقه ، تجربه و مهارت او و همچنین سرشناس بودن وی بستگی دارد . این موسسه همچنین بعد از اتمام دوره مدرک طراحی دکوراسیون داخلی ( گواهینامه ی طراحی دکوراسیون داخلی )مورد تایید وزارت علوم فناوری و تحقیقات را به دانش پذیران اعطا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید