بدون نیاز به کارگاه یا سرمایه زیاد

باید شما در کارگاه تخصصی آموزش سازه های چوب و رزین را شرکت کنید، تا تفاوت آن را با دیگر کارگاه ها، متوجه شوید، یک کارگاه تخصصی با بهترین اساتید که مجری پروژه هم هستند. مدرسه معماری داخلی آرت کانر اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل چیدمان و سبک شناسی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

در بخش تخصصی رویت داخلی ، پروژه و تمرین انواع سبک های طراحی داخلی به همراه فاز2 و استفاده از سبک شناسی و رنگ و مبانی و فنگ شویی قراردارد. شایان ذکر است بخش نهایی پودمان دکوراسیون داخلی یک پرتفولیو حرفه ای از تمام پروژه های پودمان و یک پایان نامه برای هر دانشجو در نظر گرفته شده و پشتیبانی با استاد دوره برای هر دانشجو میباشد.

در بخش نهایی اصول قراردادنویسی و بازدیدهای اجرایی و پرتفولیو نهایی قرار داده شده است. روند رو به رشد علم و فناوری های جدید ساختمان، موجب شده است که جامعه بیش از گذشته به افراد حرفه ای در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی نیاز پیدا کند. به طوری که یک طراح بداند برای طراحی و قرارداد با کارفرما چه اصولی را در هر بند قرارداد باید رعایت کند، تا طرفین در مواجه با مشکلات قانونی، بتوانند از حق خود دفاع کنند. طراحی دکوراسیون داخلی، هنر چیدمان داخل فضای ساختمان است به منظور ایجاد یک فضا برپایه سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه ای است که فرد یا افرادی داخل آن زندگی میکنند و یا فعالیت اجتماعی انجام میدهند.

✨ آموزش قالب گیری یک کفه و دو کفه و سیلیکونی . همچنین خروجی استفاده از این نکات در این دو گروه فضا مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد. حتی نزدیکان شما احتمال دارد بخواهند منزلشان را بازسازی کنند، مبلمان خود را تعویض کنند و به فضا رنگ و بوی جدیدی بدهند. این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره مدرسه معماری داخلی آرت کانر شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید