دکوراسیون داخلی مدرن

علاوه بر این ، تکنیک مورد استفاده بسته به علاقه هر فرد می تواند بسیار ساده یا پیچیده باشد. در واقع ، فلویدآرت را می توان در تمام سطوح از قبیل: میز، پیشخوان آشپزخانه ، ظروف، بوم و چوب ، فلز ، سنگ و پارچه استفاده کرد.در این هنر، از رنگ های مایع آکریلیک برای ایجاد نقاشی های منحصر به فرد استفاده می شود و با مخلوط کردن رنگ های اکریلیک به روش های مختلف ، روش های خلاقانه بسیاری برای نقاشی به این روش وجود دارد.

دهه 50میلادی را میتوان نقطه آغازین آموزش طراحی داخلی در دانشگاهها و موسسات خارجی نام نهاد، به طوری که رفته رفته شهروندان هنر دوست به منظور این که چیدمان منحصر به فرد و چشمگیری داشته باشند باعث شدند تا این رشته (طراحی داخلی دکوراسیون) کم کم در شهرها و کشورهای بیشتری آموزش داده شود. اگر واقعا می خواهید دکوراسیون داخلی را مسلط شوید حتما باید در دوره های حضوری-عملی آموزشگاه ها شرکت کنید یا اینکه نرم افزار تری دی مکس را بلد باشید (لینک دانلود آموزشهای تری دی مکس در بالا قرار داده شده است).

در دورهی مقدماتی، نقشهکشی ساختمان و طراحی مقدماتی به هنرجویان آموزش داده میشود و در دورهی پیشرفته هنرجویان با انوع سبکهای معماری آشنا شده و انواع مواد و مصالح که به اصطلاح متریال نامیده میشوند آشنا شده تا برای مدیریت یک پروژه آماده شوند. استفاده از خطوط صاف و مستقیم، استفاده از مصالح و مواد طبیعی مانند چوب، فلزات، چرم و الیاف طبیعی و استفاده از پالت رنگی خنثی از ویژگی های این سبک است. طراحان جدید حتی می توانند در خانه های خودشان کار کنند.

بسیاری از طراحان داخلی برای شروع کار حرفه ای خود، به صورت رایگان اقدام به فعالیت می کنند. این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری و افرادی در فروش و یا نصب سنگ های دکوراتیو و آنتیک فعالیت دارند ، افراد علاقمند به کار در منزل و همچنین افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید