دکوراسیون منزل کوچک – 11 راه برای استفاده بهینه از فضاها

در پایان دوره نیز هنرجو پس از شرکت در ژوژمان پایان دوره موفق به اخذ مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که معتبر ترین مدرک دکوراسیون داخلی در داخل و خارج از کشور می باشد، نایل می آیند . ضمنا دانشپذیران با گذراندن این دوره آموزشی امکان اخذ مدرک نرم افزار طراحی و دکوراسیون داخلی دارای مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا می باشند. با توجه به این که مدرسه معماری آرت کانر در گرگان واقع شده است، در صورت علاقه مند بودن به یادگیری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون در رشت، این امکان وجود دارد که با توجه به حد نصاب رسیدن کلاس های برگزاری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون توسط اساتید مدرسه معماری آرت کانر در رشت نیز انجام شود.

حوزه ی کاری طراحی دکوراسیون داخلی در دهه های اخیر از سمت مردم مورد استقبال ویژه ای قرار گرفته است . امروزه عموم مردم به اهمیت دکوراسیون داخلی و تاثیر آن در زیباسازی چیدمان فضا پی برده اند در نتیجه این حرفه بازار کار بسیار مناسبی را دارا می باشد. متعاقب با آن بازار کار بهتری در انتظار طراحان دکوراسیون داخلی خواهد بود . وب سایت HOUZZ کلکسیونی از با کیفیت ترین عکس هایی از دکوراسیون داخلی که از اقشار مختلف جامعه به دست او می رسد را پس از بررسی های فراوان و عبور از فیلترهای لازم در سایت خود منتشر می کند.

با توجه به بحران ناشی از کرونا و به استناد بخشنامه اعلامی از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری دوره دکوراسیون داخلی آرمان بصورت غیرحضوری برگزار می گردد. مزیت بعدی در رابطه با پشتیبانی این آموزشگاه می باشد. آشنا می گردید این دوره مناسب افرادی می باشد که بصورت آکادمیک در حوزه معماری تحصیل نکرده اند ولی تمایل به کسب دانش و مهارت این حوزه را دارند شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره می توانند به فعالیت در زمینه دیزاین داخلی در فضاهای مسکونی و تجاری بپردازند.

امروزه دکوراسیون داخلی طرفداران بسیاری داشته و اکثر افراد برای طراحی داخلی منزل خود از متخصصان این زمینه کمک می گیرند،دکوراسیون داخلی مانند گذشته دیگرمحدود به خانه های مسکونی نمی شود بلکه درفروشگاه ها،مغازه ها،هتل ها،دفاتر کاری و غیره دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی یک دستیار حرفه ای و خاص است که برای طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود .

دیدگاهتان را بنویسید