دکوراسیون داخلی خانه های کوچک با طراحی کاربردی

با اسکیس کلیه بخش های خانه از جمله آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب و … طراحان دکوراسیون داخلی به بررسی سبک ساختمان ها، سبک مبلمان، چیدمان وغیره میپردازند و با صنایع مختلفی چون ساخت مبلمان و سرویس های خواب یا طراحان دوخت پرده یا صنعت فرش و دیگر مشاغل همکاری دارند .

صنعت طراحی داخلی از درآمدبسیارخوبی برخوردار است.در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازید. با آموزش طراحی داخلی می توانید از این صنعت و هنر خلاقانه برای طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده کنید. اما پس از مدتی فعالیت و کسب تجربه در این مهارت ، می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته استفاده کنید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی نمایید. دراین پکیج ما سعی کردیم مواردی که در بازار کار طراحی داخلی مورد نیاز کارآموزان عزیز است بگنجانیم تا پس از پایان این دوره بتوانند به خوبی از عهده سفارشات کاری برآیند .

درپایان این دوره مدرک داخلی آموزشگاه با عنوان “دوره طراحی داخلی با نرم افزار ” و یا در صورت تمایل کارآموز دو مدرک اتوکد و 3DMAX پس از شرکت در آزمون فنی حرفه ای و موفقیت در آزمون کتبی و عملی ، تقدیم کار آموزان عزیز می گردد . هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند.

سرفصل های آموزشی دوره طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر با هم تلفیق گردیده و کارآموزان این دوره جذاب با شرکت دردوره طراحی داخلی با اصول دکوراسیون داخلی نیز آشنا و مهارت های لازم دراین رشته را کسب می نمایند. همچنین کلاس ها به صورت حضوری (خصوصی و نیمه خصوصی) و آنلاین با توج ه به نظر کارآموزان برگزارمی گردد . همانطور که مشاهده کردید بازار کار این رشته تقریبا نامحدود است زیرا در هر فضایی نیاز به این رشته احساس میشود همچنین کسانی که در این رشته تحصیل میکنند میتوانند به صورت فریلنسر ( با گرفتن پروژه ) کار کرده و درآمد خوبی از این کار داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید