طراحی دکوراسیون داخلی، هنر چیدمان داخل فضای ساختمان است

ایران در رتبه 55 (WordDesignRanking ) ، رنکینگ جهانی (از بین 100 کشور) در دکوراسیون داخلی قرار دارد، این به معنی رشد ناکافی این رشته در ایران است. ایران در رتبه 55 (WordDesignRanking ) ، رنکینگ جهانی (از بین 100 کشور) در دکوراسیون داخلی قرار دارد، این به معنی رشد ناکافی این رشته در ایران است.

همچنین ما جهت توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری دوره های تکمیلی مفید و کاربردی را طراحی و اجرا نموده ایم. دوره های آموزش این رشته در آموزشگاه ها معمولا در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته تدریس میشوند. هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند.

این سبک نیز همانند سبک مدرن، تکیه بر طراحی کاربردی دارد و از هر گونه شلوغی و در هم ریختگی در محیط خانه دوری می کند. مقالات زیادی در این سایت میتوان یافت که نکاتی را جهت طراحی هر چه بهتر کار ارائه میدهند. بسیاری از سایتها در این حوزه به صورت مجازی آموزش میدهند که برای علاقمندان در این زمینه بسیار کاربردی هستند. مردم در سراسر جهان جهت کسب مهارتهای بیشتر برای کمک به کسب درآمد از آموزشهای مجازی استفاده میکنند تا طرحهای خود را متفاوتتر از دیگران ارائه نمایند(1). این سایت یک بستر یادگیری آنلاین است که به افراد علاقمند و هدفمند در کسب و کار، کمک شایانی مینماید.

در این قسمت به برخی سایتهای کاربردی برای طراحان و دکوراتورها جهت آموزش، اشاره میگردد. سایتهای زیادی جهت آموزش دکوراسیون داخلی وجود دارند که امروزه کار دکوراتورها و طراحان را به نوعی ساده و راحتتر کردهاند. سایت د اینتریور دیزاین اینستیتو یکی از سایتهای مفید و جالب برای آموزش دکوراسیون داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید