آموزش کامل دکوراسیون داخلی با 15 درس رایگان+ جزوه PDF – سریع آسان

در این سبک دکوراسیون ، هم تعداد اقلام و هم طرح های موجود در آن بسیار زیاد است . میزان متوسط درآمد سالانه طراح دکوراسیون داخلی برای تازه کاران مبلغی بین 24000 تا 32000 دلار و برای افراد با تجربه مبلغی حدود 42000 دلار و برای افراد ارشد در این رشته گاها به 70000 دلار هم میرسد . در این مرحله با توجه به نوع کاربری ، نوع فضا ، علایق خود به سبک خاص دکوراسیون داخلی ، سبک خاصی را در نظر گرفته و به راحتی اجرا کنید .

برای دانلود هر درس روی آن کلیک کنید یا دکمه Alt کیبورد را نگه داشته و روی آن کلیک کنید. علاوه بر آن حرکات خطوط ، تکرار آن و استفاده ی سخاوتمندانه از نور طبیعی خورشید ، فضای اینگونه سبک ها را پویا و زنده نگه می دارد. در این سبک دکوراسیون ، فضای داخلی ساختمان ، چیزی فراتر از یک مکان قابل سکونت به شمار رفته و برای جلا بخشیدن به روح و پراکندن آرامش در فضا به کار گرفته می شود .

یک طراح داخلی که خود به طور مستقل کار راه اندازی می کند و اقدام به افتتاح دفتر کار می کند میزان درآمد ش به تعداد سفارشاتی که میگیرد وابسته است. طراحان می توانند خدمات خود را به دوستان و خانواده خود ارائه دهند یا داوطلب کمک به خدمات یا سازمانهای غیر انتفاعی محلی یا حتی مشاغل کوچک که قادر به پرداخت هزینه یک طراح حرفه ای نیستند، شوند. تیرها، ستون ها، لوله ها، مجراها و لبه تیرها بیرون زده می شوند تا بر صنعتی بودن تأکید کنند و طراحی داخلی را در شکلی بسیار مردانه و قوی ارائه دهند.

به همین دلیل موسسه آرت کانر اقدام به برگزاری دوره جامع فنگ شویی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل فنگ شویی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید