در این ورکشاپ دانش پذیر با دروس نورپردازی، رنگ شناسی حرفه ای، نرم افزارهای اتوکد و تردی

نقشهکشی و اندازه گیری: در موسسات و دانشگاهها دورههای آموزش نقشهکشی برگزار میشود و هدف از برگزاری آنها توانمند کردن هنرجویان در فهم و ترسیم نقشههای ساختمانی و تاسیساتی است. در این دوره ترسیم خطوط، احجام ساده و مرکب، آشنایی با پرسپکتیوهای یک، دو و سه نقطه ای، آموزش سیاه قلم و مداد رنگی و آب مرکب و آبرنگ و ماژیک و تکنیک های آن ها و همچنین روش های مختلف پرزنته کردن آموزش داده می شود. یکی دیگر از ویژگی های آن استفاده از تضاد موجود بین رنگ آبی و سفید می باشد که متمایز کننده این سبک از سایر سبک ها می باشد .

همچنین در این دوره توجه ویژه ای به بازدیدهای اجرائی ضوابط شهرداری و اصول قرار دادنویسی شده است. در این سبک از در کنار هم قرار گرفتن عناصر ویژه ، تعادل و سیالیت خاصی در فضا به وجود می آید. لوازم جانبی اکثرا پر زرق و برق بوده و وجود نقش و نگارها در آن ، فضایی شاد و خاص ایجاد می کند. در تهران نقاشی دکوراتیو و یا ” پتینه ” هنری است که هر زمان یادگیری آن رو شروع کنیم، دیر نیست.

بخش اول بخش چیدمان و مبانی اصولی طراحی داخلی میباشد که به تفصیل جز به جز در بخش بندی پودمان طراحی دکوراسیون داخلی قرار داده شده است. مدلسازی با نرم افزار رویت میباشد که در بخش رویت اصلی این دوره کلیه مباحث طراحی در رویت اعم از طراحی داخلی و خارجی قرار دارد. دپارتمان معماری مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان، به طور همزمان با ترسیمات دو بعدی و سه بعدی و یادگیری نرم افزارهای این پودمان، برای دانشجویان بازدیدهایی از قبیل پروژه های درحال اجرا در مراحل مختلف و و پروژه های اجرا شده قرار داده است. نکته ای کلیدی در سبک روستیک گرم و دنج بودن آن است .

طراحی فضای داخلی نه تنها بکارگیری خلاقیت است بلکه ترکیب آن نیز با مهارت های تکنیکی می باشد. فردیت اینگونه افراد حتی در فضای خانه و دکوراسیون داخلی آن نیز جلوه نمایی می کند . در این سایت شما طرح هایی با جلوه خاص از طراح بلژیکی سارا ون پتهگه خواهید دید. همانطور که آزادانه در این نوع سبک می شود ، طرح های اولیه ی آنرا انتخاب کرد ، لوازم جانبی خاص و شیکی را می توان در کنار آنها برگزید که شاید در نگاه اول هیچگونه انسجامی باهم نداشته باشند اما در کنار هم جلوه ای زیبا دارند .

دیدگاهتان را بنویسید