موزش دکوراسیون داخلی از مبتدی تا پیشرفته و جامع می باشد

دکوراسیون داخلی حلقه متصل شده بین دو علم معماری و طراحی داخلی میباشد این رشته ازطرفی مانندعلم معماری باساختمان ارتباط داردوازطرفی هم مثل طراحی داخلی برفضای داخلی تمرکز می کند. در این دوره ها یاد می گیرید که حرفه ای طراحی کنید و همه زوایا را درست درنظر بگیرید. این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری و افرادی در فروش و یا نصب سنگ های دکوراتیو و آنتیک فعالیت دارند ، افراد علاقمند به کار در منزل و همچنین افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند.

بعضی از این دوره ها نیز رایگان نیستند اما اگر امکان پرداخت بین المللی داشته باشید با هزینه ای بسیار کم در حد ۱۲ دلار -با نرخ ارز فعلی ۳۰۰ هزار تومان- در این دوره ها شرکت کنید که از برخی دوره های داخلی ارزان تر هستند به اضافه اینکه مدرک معتبر ارائه می کنند. یوتیوب دارای مجموعه ای شگفت انگیز از تعداد زیادی دوره مجازی دکوراسیون داخلی به صورت کاملا رایگان است. در این مدرسه دوره های گوناگونی در زمینه استاپ موشن، انیمیشن های سه بعدی، تصویرسازی، مجسمه سازی، طراحی، نقاشی دیجیتال و جلوه های ویژه بصری، به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده می شود.

ام آی تی (MIT) پورتال های خود را به روی دانشجویان آنلاین باز کرده است و اگر می خواهید مفاهیم اصلی طراحی خود را تقویت کنید، دوره مقدماتی رایگان آن ها در مورد اصول طراحی، یک نقطه شروع عالی است. یودمی (Udemy) یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که فرصت هایی را برای یادگیری تکنیک های اساسی طراحی داخلی در سطح بنیادی و همچنین کار با سبک های طراحی در سطح حرفه ای ارائه می دهد. پروژه های عملی در این دوره شما را به فکر فرو می برد و در استفاده از ابزار طراحی به شما تجربه می دهد. برای شروع کار در طراحی خانه خود می توانید نکات حرفه ای ارزشمندی کسب کنید و پروژه هایی را انجام دهید که خودتان آن را با قطعاتی از الهامات عملی آمیخته اید.

کافی است نگاهی اجمالی به صنعت طراحی داخلی بیاندازید تا بخواهید بیشتر در این زمینه جذاب کاوش کنید. این دوره مجازی دکوراسیون داخلی ۶ تا ۱۰ ساعته شما را با مرور کلی طراحی داخلی به عنوان یک رشته آشنا می کند. موضوعاتی مانند مینیمالیسم، طراحی نور و چیدمان، استفاده از رنگ و موضوعاتی پیشرفته تر را در یودمی آموزش می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید