کلاس های آموزش دکوراسیون داخلی | آموزشگاه طراحی داخلی

طراحان دکوراسیون و محیط های اداری امروزه بیش از هرچیز به سلیقه و روحیات ساکنین خانه توجه می کنند. با اینکه نمونه های خارجی وارداتی در بازار موجود است اما قیمت بالایی دارند، بنابراین شما می توانید با یادگیری اصول پایه ای کار چوب و رزین اپوکسی و داشتن ذوق و سلیقه به آسانی وارد این عرصه شده و با کمترین هزینه اولیه، درآمد کسب نمایید. از سقف های کشسان می توان با انواع مختلفی از نورپردازی استفاده کرد و به دلیل سرعت در اجرا می توان بسته به سلیقه مشتری، فضایی مجازی و رویایی ایجاد کرد. همچنین خروجی استفاده از این نکات در این دو گروه فضا مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.

هر طراح باید از دانش اصول مورد تایید شهرداری برای طراحی و تاییده نقشه های اجرایی طراحی معماری برخوردار باشد. تا با قرار گرفتن دانشجو در محیط پروژه اجرایی، طراحی برای طراح ملموس تر و قابل تصور بهتری باشد. دپارتمان معماری مجتمع آموزشی امیرکبیر اصفهان، به طور همزمان با ترسیمات دو بعدی و سه بعدی و یادگیری نرم افزارهای این پودمان، برای دانشجویان بازدیدهایی از قبیل پروژه های درحال اجرا در مراحل مختلف و و پروژه های اجرا شده قرار داده است. از نظر ماهیت نرم افزار ردیت کاملا فنی است و برای طراحی و ساخت ساز ساختمان متخصصان طراحی داخلی را قادر می سازد تا طرحی از ساختمان ها و اشیاء را مبتنی بر مدل بسازند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر قصد دارد تا علاقمندان به این رشته را با این هنر زیبا و کاربردی آشنا نموده و این نکته را به شما بگوید که هر کسی با یادگیری اصول اولیه این کار و تکنیک های مورد استفاده می تواند اولین اثر دست ساز خود را ایجاد کند و لذت کار با رنگ و بافت را تجربه نماید. حجم می تواند خالی یا پر باشد، لازم به ذکر است که حجم عنصر اصلی کار مجسمه ساز است. در واقع اصل این است که تا زمانی که فرد با فضای معماری و معماری داخلی آشنایی کامل نداشته باشد، هیچگاه دکوراتور نخواهد شد.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره روشنایی و نورپردازی اماکن به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید