ترفندهای جالب و جدید دکوراسیون اتاق خواب

کتانی، کاغذی و نخی – شکلاتی – کهربایی و نقرهای – بستنی، شربت و بیسکوئیت – دریایی – آسمانی و چوبی – قرمز شرابی و گلسرخی. از میان رنگهای مختلف، از آبی سرد تا قرمز گرم، از قهوهای تا سبز دریایی، شما میتوانید مناسبترین رنگها را برای هر اتاقی انتخاب کنید؛ طوری که هم جذاب و هم مقرون به صرفه باشد. اما در طراحی داخلی کلاسیک، رنگهای ملایم و طرح و نقشهای بسیار ظریف دیده میشود. برای مثال، در مدرسهها و سازمانهای آموزش و پرورش، مقررات خاصی برای دکوراسیون محل تحصیل دانش آموزان دارد و هر چقدر هم که کارتان درجه 1 باشد اگر آنها را ندانید و رعایت نکنید با مشکل مواجه میشوید و طرح شما را نمیپذیرند.

برای علاقهمندان به یادگیری حرفهایتر طراحی دکوراسیون داخلی آموزش گام به گام طراحی داخلی مهندس رضایی را پیشنهاد میکنم. این دوره مجازی دکوراسیون داخلی ۶ تا ۱۰ ساعته شما را با مرور کلی طراحی داخلی به عنوان یک رشته آشنا می کند. در این دوره علاوه بر اینکه دروسی مانند نقشه کشی، متره و برآورد، سبک شناسی مواد و مصالح و مدیریت پروژه می تواند دانش تئوری را برای مخاطب افزوده و او را در این حوزه آگاه کند، دروس چیدمان و رنگ شناسی به واسطه درس خلاقیت، دانش پذیر را از مباحث هنری آگاه کرده و به او می آموزد که به چه صورتی این عناصر را با هم ادغام، ترکیب و با تغییرات متوازن به شکلی دلخواه درآورده و در نهایت شکل ایجاد شده یک شکل کاربردی و مثلا هنرمندانه برای محیط و یا به عبارتی کاربردی سازه ای در داخل محیط با نگاهی نو و دکوراتیو باشد.

در این سبک تاکید ویژه بر تقویت روابط بین فردی می شود بدین شکل که فضا در این سبک طراحی چیزی فراتر از یک وسیله ی کاربردی مورد توجه قرار می گیرد و به عنوان نمادی از ایدئولوژی های اجتماعی و شخصی با تاکید بر انسانیت ظاهر می شود .

از رنگ های پرطرفدار در این سبک می توان به رنگ های سفید، کرم، قهوه ای و زیتونی اشاره کرد. طراحی و سبک کار خودتان را داشته باشید. با خواندن و دیدن نمونههای متنوع طراحی دکوراسیون داخلی هم میتوانیم خودمان دست به کار شویم، هم میتوانیم آنچه را که میخواهیم به طراح سفارش دهیم. در استان گلستان و شهر گرگان است تا بتواند در این راستا به کیفیت معماری داخلی بیافزاید. به روز بودن اطلاعات ، تجهیزات ، مواد مرتبط با کار طراحی دکوراسیون داخلی که در بازار در دسترس می باشد . مجلات، سایتها، کانالهای تلگرام، صفحات اینستاگرام و صفحات مجازی مرتبط با کارتان را دنبال کنید، از طرحهای روز دنیا ایده بگیرید و آنها را با سبکهای ایرانی پیوند بزنید تا مشتریهای خود را شگفت زده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید