آموزش معماری و دکوراسیون در مجتمع فنی تهران(میرداماد)کلاس معماری و دوره دکوراسیون داخلی

اگر قصد دارید در این رشته تحصیل کنید، داوطلبانی که مدرک کاردانی رشتههای ارتباط تصویری (همه گرایشها)، طراحی و ساخت طلا و جواهر، مرمت آثار فرهنگی (همه گرایشها)، معماری (گرایشهای معماری داخلی و مرمت ابنیه)، نقاشی (همه گرایشها)، طراحی نقش پارچه (همه گرایشها)، گرافیک (همه گرایشها)، معماری سنتی و هنرهای تجسمی (همه گرایشها) را داشته باشند برای پذیرش در اولویت قرار دارند؛ اما درهرحال پذیرش از همه رشتهها صورت خواهد گرفت.

آموزش ساخت مدل ها و فضاهای معماری در تری دی مکس. سرفصل دروسی که هر یک از این آموزشگاهها به هنرجویان ارائه میدهند با یکدیگر متفاوت است؛ اما بهطورکلی شما میتوانید در مورد سبکهای معماری، نرمافزارهای موردنیاز برای معماری، کاربرد رنگ و نور، طراحی نما و دکوراسیون هر یک از فضاهای مختلف آموزش ببینید. برای درک بهتر این تفاوت میتوانید به بخش بعدی که مشاغل هر دو رشته معرفیشدهاند را مطالعه نمایید.

دروس طراحی محیط داخلی را در بخش قبلی مشاهده کردید؛ اما دروسی که در رشته معماری داخلی مطالعه خواهید کرد عبارتاند از اصول فنی ساختمان، عناصر مدولار پیشساخته، باغ آرایی، نماد شناسی، مرمت و نگهداری معماری داخلی، محوطهسازی، طرح تغییر عملکرد معماری داخلی و … همانطور که آزادانه در این نوع سبک می شود ، طرح های اولیه ی آنرا انتخاب کرد ، لوازم جانبی خاص و شیکی را می توان در کنار آنها برگزید که شاید در نگاه اول هیچگونه انسجامی باهم نداشته باشند اما در کنار هم جلوه ای زیبا دارند . با توجه به تفاوتی که در دروس دانشگاهی این دو رشته مشاهده میشود، مشخص است که هدف از هر یک از این رشتهها متفاوت از دیگری است.

در طراحی معماری داخلی با ترسیم الگوی آمد و شد، توجه به کاربری فضای مورد نظر، خواهید توانست برای کف اتاق ها عاقلانه تر تصمیم گرفت. موکت سراسری ثابت ، کف پوشهای صیقلی و کاشی و سرامیک و پارکت از نمونه های کفپوش اند. امروزه افراد بیشتر، به داشتن نمونه کارهایی با تلفیق رزین و چوب اپوکسی علاقه مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید